ADET KANI BÜYÜSÜ NEDİR ?

0
23

Büyü çeşitlerinin çok fazla olduğunu söylemiştik. Büyüler yapılırken birçok işlemden geçebiliyorlar. Büyünün ne olduğunu söylemek gerekirse, insanların doğal yollar ile elde edemedikleri şeyleri doğaüstü varlıkları kullanarak elde etme çabasıdır. Yine büyüler ilim sahibi kişiler tarafından yapılmaktadır. Bazı büyüler iyi niyetler ile yapılırken bazı büyüler sadece zarar vermek kötülük için yapılırlar. Kötü büyüleri her hoca ve medyum yapmaz, bu büyüler için genellikle papazlardan yardım isterler, bunun nedeni ise, kötü büyülerin birçoğu dinimizin uygun görmediği yollardan yapılmasıdır. Bu büyülerde havyan uvuzları, kadının adet kanı, erkeğin menisi kullanılmaktadır.
Kanının adet kanının kullanılması ile yapılan büyü, kadınların erkekleri kendilerine bağlamak için yapılan bir büyüdür, bu büyü kara büyüler arasında yer almaktadır ve bununla birlikte çok kısa zamanda sonuç alan bir büyüdür. Kadınlar istedikleri erkekleri elde etmek için bu büyüyü yaptırmayı isterler ve gerçekten çok etkili bir büyüdür. Bu büyü kadınının adet kanının kullanılması ile yapılır. Kadınlar adet kanının üzerine belli dualar yaptırarak, istedikleri erkeklere yedirerek ve ya içirerek kendilerine bağlarlar. Büyünün etkisi çok güçlüdür ve her kişide etki etme süresi değişiktir ancak yine kısa zamanda etkisi altına alacaktır. Bu büyüye maruz kalan erkekler, büyü yaptıran kadına koşulsuz bir şekilde bağlanır. Kadının sözünün dışına çıkmaz o kadın hakkında söylenen kötü hiçbir sözü önemsemezler. O kadar bağlanırlar ki, sürekli o kadın ile vakit geçirmek isterler yanlarından ayrılmak istemezler. Böyle bir büyüye maruz kaldığını düşünen erkekler ve ya eşinde sevgilisinde böyle bir şeyden şüphe ederlerse, mutlaka bir hoca ve ya medyumdan yardım almak zorundadırlar. Eğer almazlar ise, ya sevgililer ayrılır ya da eşiniz sizden uzaklaşır ve en sonunda boşanma gerçekleşir. Bu büyüler yüzünden birçok yuva dağılmış, çocuklar babasız kalmıştır.
Bu büyü çok etkili ve kötü bir büyüdür. Kimsenin böyle bir büyü yapmaya hakkı yoktur. Bu büyü ile erkek öyle bir etki altına girer ki, erkeğin iradesi aklı düşüncesi elinden alınır ve sadece o kadına odaklı yaşarlar. Böyle bir durumda mutlaka ilim sahibi birinden yardım almaları gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here