ADET KANI İLE BÜYÜ

0
20

Adet kanı ile yapılan büyüler papaz büyüleri arasında yer alan bir büyüdür ve bu büyü yapılırken kadının adet kanı kullanılmaktadır. adet kanı ile yapılan bu büyü çok etkili bir büyü olmasının yanı sıra kadınların sevdiklerini kendilerine bağlamak için ve ya da kocalarını eve ve kendilerine bağlamak isteyen kadınların yapmak ve ya yaptırmak istediği bir büyü olarak büyüler kuşağında yerini almıştır. Yapılma şekli ve kullanılan malzemelere bakıldığında dinimizde uygun yöntemler olmadığından birçok hoca bu büyüyü yapmak istemezler ve bu büyüyü yaptırmak isteyen kişiler bu yüzden papazlar yardım ve destek isterler.
Adet kanı ile yapılan bu büyüde kadının ay başı kanı istenir ve bu ay başı kanına bir takım dualar ve işlemler yapıldıktan sonra büyü tamamlanmış olur ve bu tamamlanan büyü sonrasında kadın kimi kendisine bağlamak istiyor ise, bir şekilde o adet kanı yedirilir ve ya da içirilir, bu işlem de tamamlandıktan sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır, bu büyü kendisini çok çabuk gösteren bir büyüdür. Büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişiyi ilk önce düşünmeye başlayacaktır ve bir süre sonra o kişiden başka birini düşünemeyecek duruma gelecek ve ilk fırsatta o kişinin yanına gitmek isteyecektir. O kişi ile sürekli vakit geçirmek isteyecektir. Büyü etkisi böylelikle göstermiş olacaktır.
Adet kanı ile yapılan büyüyü kadınlar ısrarla istemektedir. Kocası ile arası bozuk olanlar ve ya sevdiği ile ayrılık eşiğine gelmiş olan kadınlar bu büyü yolunu kullanarak sevdiklerini ve ya kocalarını kendilerine ve evlerine bağlayabilirler. Bazı erkeklerin dışarı hayatı yani hovardalık hayatı çok olan erkekleri bu büyü ile evlerine bağlayarak eşlerine aşık etmek mümkündür. Bu büyü zaten aşk sevgi cinsellik gibi duygular ile yapılan bir büyüdür.
Böyle bir büyüyü kimse tek başına yapmamalıdır ve mutlaka uzman birinden yardım almalıdırlar. Bunun sebebi ise büyüler cinler ile birlikte yapılmaktadır ve yapılacak en küçük bir yanlış işlemde ya büyü etkisiz olur ya da büyü ters bir etki yaratabilir. Bu yüzden çok dikkat edilerek yapılması gereken bir büyüdür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here