ADET KANI İLE YAPILAN BÜYÜ

0
18

Adet kanı ile yapılan büyü ve büyülerde kadının adet kanı kullanılır. Bu büyüleri amacı bağlamaktadır. İstediği erkeği kendine bağlamak isteyen kadınların yaptığı ve ya yaptırdığı büyülerdir. Her ne kadar bu büyüyü uzman kişilerin yapması gerekse de maalesef kadınlar kendi başlarına da yapabiliyorlar, elbette olumlu sonuç almaları mümkün değildir. Büyüler kuşağında en çok tercih edilen büyüler aşk ve bağlama büyüleri olarak karşımıza çıkmaktadır. En çok eşini başka insanlara kaptırmış, sevgilisinden ve ya sevdiğinden ayrılmış insanlar büyük bir istek ile bu büyüyü yaptırmak isterler.
Bu büyülerin yapılışı hiç te kolay değildir. Bu büyünün yapılışında sadece kadının adet kanı yeterli değildir, bunun yanında gerekli olan başka malzemelerde vardır ve bunları uzman kişi size mutlaka söyleyecektir. Bu büyülerin yapımı oldukça zordur, papaz büyüleri arasında yer alan bu büyü çeşidi zor bir büyüdür, kadının adet ile yapılan büyü ve ya büyüler olduğu kadar erkeğin menisinden yapılan büyülerde vardır, erkeğin menisinden yapılan büyülerde ise erkek istediği kadını bu büyü ile kendine bağlayabilir. Yani kadının adet kanı ve erkeğin menisinden yapılan büyüler bağlama büyüleri arasında yer alan büyülerdir ve bu büyüler gerçekten çok etkili büyülerdir.
Bu büyüyü yapacak kişi mutlaka uzman birinden yardım alarak yapması gerekmektedir. Kendi başına yapılmaması gereken büyülerdendir. Bunun nedeni ise, büyülerin yapılışında cinlerden yardım alınmaktadır, bu yüzden kişi kendi başına yapamaz. Bunun için cinler ile öncelikle dostluk kurmak gerekir, bu dostluk kurulduktan sonra cinlerden gerekli olan bilgiler alınır ve büyü yapılışına başlanır kadının adet kanı ile yapılan büyüde kadının adet kanı çeşitli işlemlerden ve dualardan geçirilerek büyü yapılır. İşlemlerden geçen kadının adet kanı bağlamak istenilen erkeğe ya yedirilir ya da içirilir ve bu işlemde tamamlandıktan sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Artık erkek bu büyünün etkisine girmiş olacaktır. Yine bu büyü ile erkek kadına büyük bir aşk ve sadakat ile bağlanacaktır. Önemli olan elbette uzman bitinden yardım alarak yapılmasıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here