ADET KANIYLA BÜYÜ

0
22

Büyü çeşitleri çok fazladır ve büyüler yapılırken kullanılan yol ve yöntemlerde yapılacak büyüye göre değişkenlik gösterecektir. Kullanılan malzemeler zaten çok çeşitlidir ve önemli olan kişinin hangi amaç ile büyü yaptırmak istediğidir, durum böyle olunca kullanılan malzemeler de büyüye göre farklılık gösterecektir. Halk arasında en çok tercih edilen büyü çeşitleri aşk ve bağlama büyüleridir. Bu bahsettiğimiz aşk ve bağlama büyüleri de kendi içlerinde elbette çok çeşitlidir. Bu aşk ve bağlama büyülerinde en çok tercih edilen ve kadınların erkeklerine yapmak ve ya yaptırmak istediği büyü adet kanıyla yapılan bağlama büyüsüdür. Bu bağlama büyüsünün çok etkili bir bağlama büyüsü olduğunu herkesin bilmesi gerekir ve bu sebep ile kadınların en çok yaptırmak istediği büyü çeşididir.
Kadınlar erkeklerine bu büyüyü yaptırmak istemelerindeki en önemli sebep erkeklerini çok sevmeleridir ve erkeklerini kaybetmek korkusuyla yaptırılan bir bağlama büyüsüdür. Her büyü de olduğu gibi bu büyü çeşidinde de zorluklar elbette vardır. Bir kadın adet kanıyla büyü yaptırmak istiyor ise mutlaka uzman birinden yardım almak zorundadır. Kendi başlarına yapmaya kalkışmaları büyü zararlar getirebilir. Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de çeşitli zorluklar vardır, yine her büyüde olduğu gibi adet kanıyla yapılan büyüde de çeşitli işlemler ve dualar bulunmaktadır. Bunları hocalardan başkası bilemez yani biz sıradan normal insanların yapabileceği şeyler değillerdir. Bu yüzden hangi büyü yapılırsa yapılsın mutlaka uzman biri ile birlikte çalışılarak yapılması en doğrusu olacaktır. Hocalar ve ya papazlar cinler ile birlikte hareket ederler ve yapılacak işlemlerin bütün bilgisi cinlerden alınmaktadır.
Bir kadın bu büyüyü uzman birine yaptırdığında tutma olasılığı çok yüksek bir büyüdür. Bu büyü ile birçok yuva kurtulmuştur. Bu yüzden kadınların bir çoğu bu büyüyü yaptırmak isterler, kadınlar arasında bu büyü oldukça popüler bir büyüdür. Kocasını kaybetmek üzere olan ve ya arası erkeği ile arası bozuk olan kadınların en çok tercih ettiği ve yaptırmak istediği bir büyüdür ama dediğimiz gibi burada önemli olan uzman biri ile birlikte hareket etmektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here