BAĞLAMA DUASI ETKİLİ

0
24

Büyüler yapıldıkları zaman kişiler üzerinde olumsuz bir etki meydana getirir ve bu oluşan etki elbette negatif yönde olacaktır. Bu olumsuz ve negatif etki altında olan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli eder. Büyüler insanların iyi niyetleri ya da kötü niyetleri ile yapılırlar, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın bizim dinimizde hiçbir zaman yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yerini almıştır. Yine büyü yapmak ve ya yaptırmak günah olmakla birlikte affı olmayan günahlar arasında yer alır. Büyü yapmak ve yaptırmak aynı zamanda Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını biliyor olsalar da büyü yapmaktan ve yaptırmaktan tarih boyunca vazgeçememişlerdir. İnsanların normal şartlarda elde etmedeki hırsları büyülerin oluşmasını meydana getirmiştir.

Bağlama duasını ve ya büyüsünü açıklamadan önce, Kişi üzerinde yapılan bir büyü olduğu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmamasıyla birlikte yasadığı her şeyin hayat akşından ibaret olduğunu düşünür. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde yaşanan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler de fazlasıyla etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi öncelikle psikolojik açıdan, ruhsal duygu patlamaları yaşarken aynı zamanda umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan kişi her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilip yalnız kalırlar. Yine büyü yapılan insanlar da bayılmalar da görülebilir. kekemelik belirtileri de görülen ve yaşanan durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilir. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Bağlamak için dualar büyüler vardır ve bu büyülerin başında ise, kaşık büyüsü sabun büyüsü yer alır. Kişiye yapılan kötü büyülerin hepsi kısmetin bağlanmasına da sebep olur. Kara büyünün yapıldığı her insanın aynı zamanda kısmeti de bağlanır. Yapılan büyüler yapılan kişiyi büyü bozulana dek elbette etkileyecektir. Kötü büyülerde büyü yapılan kişiye bedensiz varlık dediğimiz cinler musallat olarak gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, önce rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha kötü boyutlara ulaşır. Dışarıda gördüğümüz sara hastalarının çoğu büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini anlayabiliriz. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce yapılan kötü büyüden kurtulması gerekir. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

bağlama duası ve büyüsü birçok sebep ile yapılmaktadır. En çok kullanılan dua ise ayet el kürsi duasıdır. Bu dua ile insanların dil ve ağızları bağlanıp daha iyi geçinmeleri sağlamıştır. Bu dua genelde anlaşamayan insanların birbirlerine yaptıkları dua ve büyülerdir. Birbiri ile anlaşamayan kişilerden biri dil ağız bağlama duası ile karşısındaki kişinin dilini ağzını bağlayabilir. Bu bağlama ile o kişi ile bir tartışmaya girmek istese de giremez ve karşısında adeta konuşamaz bile. Bu dil ağız bağlama duası birçok sebep ile yapılabilirler ve inanarak yapıldığında çok etkilidir. En çok Gelin kaynana geçimsizliğinde yapılır, yine sevdiği biri için yapılır ve yine bazen de birine istediğin her şeyi yaptırabilmek için yapılır. Örneğin bir gelin kayınbabasına istediği her şeyi aldırabilmek için yapar, yine gelin kaynananın çenesini kapatmak için de yapabilir. Yine kaynana gelinine yapabilir. Daha birçok neden vardır, bunlar sadece bir örnektir. Bu gibi daha birçok örnek sayılabilir. Bu da bağlama duasının ne kadar etkili ve sık yapıldığının işaretidir.

TEILEN
Önceki İçerikSOĞUTMA BÜYÜSÜ
Sonraki İçerikBAĞLAMA DUASI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here