BİRİNİN ÜZERİNDE BÜYÜ OLDUĞUNU NASIL ANLAŞILIR ?

0
21

Büyüler yapıldıkları kişiler üzerinde bir etki meydana getirirken bu oluşan etki negatif yönde gerçekleşir. Bu etkiye maruz kalan kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli eder. Büyüler iyi niyetle ve ya kötü niyetle yapılırlar, büyüler her ne amaç için yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer almıştır. Yine büyü yapmak ve yaptırmak günah sayılmasının yanında affı olmayan bir günahtır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamını taşımaktadır. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler bile büyü yapmaktan ve yaptırmaktan tarihten bu yana hiç vazgeçememişlerdir. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri meydana getirmiştir.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek birden fazla cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendisinde bir büyü olduğuna inanmaz, yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğuna inanır. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde meydana gelen bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi önce psikolojik olarak etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybetmiş hale gelir. Büyü yapılan insan her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilirler. Yine büyü yapılan insanlar da ani bayılmalar da eşlik edebilir. bunula birlikte kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasındadır. Kişi ruhsal bunalımın ile birlikte fiziki sorunlarda yaşayabilirler. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan büyüler kişileri büyü bozulana dek etkileyecektir. Kötü niyetler ile yapılan büyülerde genellikle büyü yapılan kişiye cinler musallat olur ve o kişi ile uğraşır, sürekli büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha ciddi boyutlara ulaşır. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe eder duruma gelir. Dışarıda karşılaştığımız birçok sara hastalarının bir büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söyleyebiliriz. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce büyü illetinden kurtulması şarttır. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here