Büyü bozma yolları

0
28

Yapılan büyü dua okuyarak bozabilirsiniz. Büyü nedeniyle cinlerin tesirine girmiş kişi ile ilgili olarak, ilk önce onu kaydı altına alan Cinin kimliği ve durumu tespit edilir. Sonra Cine o kimseyi serbest bırakması için emir verilir. Ancak; Cin’in bu emri kabul edip etmeyeceği şüphelidir.
Bu nedenden dolayı Büyü bozma işine, okuma yöntemiyle o cinin yapısına etki edecek, onu yaralayacak ölçüde dualar edilerek başlanır. Bu durumda cin için iki yol vardır; ya duaya devam eden kişiyi etkisi altına alarak kendine bağımlı hale getirmek ya da emirlerine boyun eğilir. Üçüncü bir yol daha vardır ki, o da Cinin ölmesidir. Günümüzde iç sıkıntıları, boğulurcasına haller, çeşitli şeyler görme veya işitme olayları, özellikle kadınlarda görülen sık yıkanma halleri ve bunlara benzer çeşitli durumlar büyük oranda cinlerden kaynaklanmaktadır. Henüz tıbbî olarak tespit edilemediği için bu durum uyuşturucu ilaçlarla yapılan tedaviler bir sonuç vermemektedir.
Ayet-el-Kürsi, İhlas, Muavvizeteyn ve Fatiha surelerini sık sık okumak insanı cinden korur. Cinden kurtulmak için en etkili dualardan biri Lâ havle ve lâ kuvvete illa billahil aliyyil Aziym dir. Cin Mektubu da büyünün bozulması ve cinlerden kurtulmanın en etkili yollarından biridir. Cin ve şeytan şerrinden kurtulmak için ve sara hastalığına, büyüye karşı koruyucu Ayet denilen ayat-ı hırz”ı yedi gün okumalı ve bu ayetleri üzerinde taşımalıdır. Büyünün bozulması için en etkili yöntem dua okumaktan geçmektedir.
Detaylı bilgi ve çözüm önerileri için uzmanımızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here