BÜYÜ YAPILDIĞINDA CİNLER MUSALLAT OLUR MU ?

0
20

Büyüler yapılırken mutlaka cinlerden yardım alınır. Cinler ile dostluk kurmuş insanlar büyü yaparken ve bakım yaparken onlardan yardım istenir ve gerekli olan tüm bilgiler cinlerden alınır. Her hoca ve medyumun yardım aldığı cinler vardır. Genelde bu cinler Müslüman olurlar ve zararsızdırlar. Cinlerin kötü olanları ise şeytanidir, amaçları sadece musallat oldukları kişiye zarar vermektir. Onların akıl ve bedenleriyle oynarlar ve kişiyi hayattan bezdirirler, musallat oldukları kişiyi öyle bir hale getirirler ki, kişi ölmeyi düşünür sürekli, bir hoca ve medyumdan yardım alınmaz ise, kişinin ölünle burun buruna gelmesi düşünülebilir. İnsanlar cinlere istemeyerek zarar verdiklerinde bedelini mutlaka öderler. Zarar verdikleri cin Müslüman ise sadece rüyalarda görünür ve uyarırlar eğer ki kişi hatasını anlamaz ise en son korkutarak kendilerini gösterirler. Eğer zarar verdikleri cin kötü ise, kişi bundan büyük zararlar göreceklerdir. Böyle bir durumda kalan insanların alanında uzman birinden yardım almaları şarttır, başka türlü kurtulamazlar.

Büyüler yapılırken cinlerden yardım alınarak yapıldığını söylemiştik . yapılan büyülerde cinlerin büyük önemi vardır. Büyüler ya amaçlar ile ya da kötü amaçlar ile yapılırlar, kötü amaçlar ile yapılan büyülerde, cinler kullanılır ve yine bazı büyülerde büyü yapılan kişiye cinler gönderilir. Ciner büyü yapılan kişiyi mutlaka etkileyecektir. İyi büyüler yapıldığında Müslüman cinler görev alırlar ve kimseye bir zararları olmaz. Kötü büyülerde ise, durum tam tersidir. Cinlerin insanlara zarar vermesi yapılan kötü büyüler sonucunda olur. Büyüler yapıldığında bu büyülerde cinler görev alır ve cinler insanlara büyü yolu ile musallat olurlar, bir şekilde ise, insanlar çok sevindiğinde çok korktuklarında ve ya cinlerle iletişim kurmak için yapılan davet sonuçlarında musallat olurlar.

Musallat olan cinlerden korunmak için edilen dualar vardır ancak bu dualar bazen yetersiz olabiliyor ve bu kişilerin medyum ve hocalardan yardım alması gerekiyor. Genellikle hoca ve medyumlar koruma büyüleri yaparlar ve musallattı o kişiden uzaklaştırılırlar. Cinler ile iletişim kurmak tehlikeli olmakla beraber bilgisiz kişiler tarafından yapılmamalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here