BÜYÜLER AYET VE ESMALARLA BOZULABİLİR Mİ ?

0
20

Büyüler çok çeşitli yollar ve değişik amaçlar ile yapılmaktadır. Kimi büyüler hayırlara vesile olurken kimi büyüler ise düşmanlık ve zarar vermek yapılırlar. Her büyünün kendine has yapılma yöntemleri vardır ve bunların yanı sıra her büyünün kendine has malzemeleri vardır. Büyü ve benzeri metodlar kullanılarak yapılan her işlem bir bilgi birikimi gerektirmektedir. Büyüler yapılırken hoca ve medyumlar bedensiz varlıklar dediğimiz cinlerden yardım alarak bu işlemleri yerine getirmektedir. Cinlerle iletişime geçerek ne yapılması gerektiği bilgileri alınarak bu işlemler sırası ile yapılırlar.

Her büyünün etkisi mutlaka farklı olacaktır. Her kişiye olan etkisi yine farklılıklar gösterecektir. Allah a inancı tam olan , Allah a tamamen bağlı onun yolundan giden biri büyüden çok fazla etkilenmeyebilir. Bunun nedeni ise, böyle biri sürekli kuran ve ayetleri okuduğundan dolayı büyülerden de korunmuş olur. Çünkü kuranda büyü gibi şeylerden korunma duaları bulunmaktadır ve o kişi bunları sürekli okumaktadır. Tabi ki her yapılan her büyünün etkisi ve yapılış amacı değişik olduğu için her büyüden korunamayabilirler. Bazı büyüler çok etkili olur ve hadimleri vardır, onlar büyü yapılan kişiye gönderilirler, bu yüzden ne kadar imanlı olursa olsun bu kişiler yapılan bu etkili büyüden korunamayacaktır. Bu büyülerden korunmak için yine yapılan koruma vefk leri bulunmaktadır. Yapılan bir büyü var ise, iyi ve alanında uzman bir medyum ve ya hoca dan yardım almaları gerekecektir. Hoca yaptığı bakımda bir büyü görür ise, bunun bozulma yöntemini de bakacaktır. Alanında uzman olan bu hoca yapılan büyüyü kendine has yöntemlerle bozduktan sonra büyü yapılan kişiyi koruma altına alçak bir koruma vefki hazırlayacaktır. Bu koruma vefki büyü yapılan kişiyi büyülere karşı koruyacaktır, ve yeni yapılacak büyülerden de korunmuş olacak.

Büyülerden korunmak için ayetler ve esmalar elbette insanları koruyacaktır ancak bazen yeterli olmayacaktır. Bu yüzden bir hocadan ve ya medyumları yardım almaları gerekecektir. Büyü çeşitleri çok fazla olduğu için bozulma yöntemleri de farklı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here