BÜYÜLER KENDİNİ TEKRARLAR MI?

0
25

Büyülerin çok çeşitli olduğunu ve yine çok çeşitli amaçlar için yapıldığını söylemiştik. Büyüler ya iyi amaçlar için yapılır ya da kötü amaçlar için yapılır. İyi amaçlar yani hayırlı işler yapılan büyülerin kimseye bir zararı olmadığı için bu büyülere ak büyü adı verilmektedir. Diğer büyü çeşiti yani kötü amaçlara hizmet eden büyüler tamamen zarar vermek amaçlı yapılırlar ve bu yüzden bu büyü türüne kara büyü adı verilmiştir. Bu büyülerin yapılması tavsiye edilmemektedir, nedeni ise yapılan kara büyülerin sonucu çok etkili ve tehlikelidir, kişinin ölümüne dahi sebep olabilmektedir. Bu tarz kötü büyüleri hocalar ve ya medyumlar değil de , daha çok papazlar yapmaktadır.

Büyülerin çok çeşitli amaçları vardır. Bazen birleştirme için yapılan büyüler bazen ayırmak için yapılırlar. İyi niyetler ile yapılan büyüler genelde birleştirme içerikli olan aşk büyüleridir. Bazı büyüler ise ayırmak kişiye zarar vermek amaçlanır, bunlara en iyi örnek sabun büyüsü olacaktır. Kişinin ölümüne dahi sebep olabilen bu büyü kara büyülerin içinde en tehlikeli ve etkili büyülerden biridir. Bu büyü tamamen kişiye zarar vermek içindir. Diğerleri ayırma büyüleri olarak yerlerini alabilir.

Büyü yapılışı kadar bozulması da uzmanlık ister, yapılan büyüler kendini tekrarlar mı sorusuna gelecek olursak, büyü hiçbir zaman kendini tekrarlamaz. Yapılan büyü bozulduktan sonra tekrar büyü yapılana kadar ortada bir büyü olmaz. Bunu diyenler yalan söylemiş olurlar, böyle bir şey söz konusu değildir. Böyle diyen hocalar büyüyü bozmayı becerememiş olan kişilerdir. Büyü bozulmamış ve karşıdaki kişiye bir bahane bulması gerekir ve böyle bir yalana sığınırlar. Bu yüzden büyü yapılması işlemi için alanında uzman birinden yardım almak ne kadar önemli ise bozmak ta bir o kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Bu yüzden mutlaka alanında uzman bir hocadan ve ya medyumdan yardım almak gerekir. yapılan büyü bozulduktan sonra yeni bir büyü yapılmış ise bu büyünün tekrarı anlamına gelmemektedir. Aradaki bu farkı göz önünde bulundurmak gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here