CİNLERİN KAFİRİ MÜSLÜMANI VAR MI ?

0
21

Cinlerin de insanlar gibi bir hayatları ve yaşamları vardır. Cinlerde insanlar gibi doğar büyür yaşar ve ölürler, aynı zamanda insanlar gibi cinler de yer ve içerler. Cin dediğimiz bu bedensiz varlıkların bir bedeni yoktur ve dumansız ateşten meydana gelmişlerdir. Bu yüzden cinlerin şeytani oldukları inancı çok yaygındır. Bu bedensiz varlıklar insanlardan farklı bir boyutta yaşamaklar, insanlar üçüncü boyutta yaşarken cinler dördüncü boyutta yaşarlar. İnsanlar ve cinler arasındaki bu boyut farkı zaman da değişikliğe yol açmıştır. Cinler alemi geceyi yaşarken insanlar gündüzü yaşar, yine insanlar gündüzü yaşarken onlar geceyi yaşamaktadırlar.

İnsanlar cinleri göz ile göremezler ancak cinler insanları görebilir ve istedikleri kişileri etkileri altına kolayca alabilirler. Dinimiz onlarla karşılaşmamak ya da onlara zarar vermemek için insanların geceleri ıssız yerlerde dolaşmamasını tavsiye eder, bu yüzden onlar gündüzü yaşarken insanlar geceyi yaşadığı için gece vakti insanların dikkatli olmaları gerekir. diğer türlü onlardan biriyle karşılaşabilir ve ya onlardan birine yanlışlıkla zarar verebilirsiniz. Bunlar yaşandığında ise onların size zarar vermek isteyeceği ve ya sizi rahatsız edecekleri kesindir. Cinler kilitli kapılardan geçemezler bu nedenden geceleri kapıları kilitlemek kişiye fayda sağlayacaktır.

Cinler de insanlar gibi farklı dinlere sahiptir. Örnek verecek olursak, ifrit dediğimiz cin grubu şeytana hizmet eder ve çok güçlü olurlar, onlara söz geçirmek neredeyse imkansızdır. Yine aynı şekilde Müslüman olan cinler de vardır. İnsanların nasıl inanç farklılıkları varsa cinler aleminde de inanç farklılıkları bulunur. Cinlerle iletişim kurmak isteyen kişiler olabilir ancak bu kesinlikle tavsiye edilmez, bazı kişiler sırf merak ettikleri için cin çağırmaya çalışırlar. Cinler çağrıldıklarında giderler yalnız onun enerjisi sizinkinden yüksek ise siz onu değil o sizi etkisi altına alacaktır. Bu yüzden böyle şeyler kesinlikle tavsiye edilmemektedir. Her hocanın ve ya her medyumun yardım ve destek aldığı cinler bulunmaktadır ve bu kişilerin yardım aldıkları cinler ise çoğunlukla Müslüman olan cinlerdir ve hocalara yardım etmek için çağrıldıklarında mutlaka gelirler. Böyle şeylerin tehlikeli olduğunu insanların bilmesi gerekir. bilmeden yapılan şeylerin kötü sonuçlar getireceği de unutulmamalıdır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here