CİNLERLE İLETİŞİM KURULABİLİR Mİ ?

0
35

Cinler dediğimiz bu varlıklar bedensiz ve enerjiden meydana gelmişlerdir. Dumansız ateşten yaratılmışlardır. Cinler aleminde yaşayan cinlerin kendi göre hayatları ve yaşam şekilleri vardır, doğar büyür ve ölürler. Yine aynı şekilde çoğalırlar, insanların yaşamlarına benzer yaşamları vardır ancak onlar bir bedene sahip değillerdir. İnsanlarla benzer durumları çok fazladır ve onlarda insanlar gibi yer ve içerler. İnsanların gözünde perde olduğundan dolayı başka boyuttaki varlıkları gözle görmesi mümkün değildir. İnsanlar cinleri göremez ancak cinler insanları çok rahatlıkla bulabilir ve istedikleri kişiyi etkisi altına kolayca alabilirler. İnsanların onları görememesinin sebebi ise, insanların üçüncü boyutta cinlerin ise dördüncü boyutta yaşıyor olmalarından kaynaklanır. Bu boyut farklı yüzünden onları gece vakti insanların gündüz vaktidir, insanların gece vakitleri ise onların gündüz vakitleri olurlar. Bu yüzden çocukların geceleri dolaşmaları kısıtlanmıştır. Bu bilgilere inanan kişiler böyle şeylere dikkat ederler. İnsanlar geceleri yanlışlıkla onlara zarar verebilir. Böyle bir durumda onlar zarar veren kişiye zarar vereceklerdir. Bu sebepten geceleri dikkat etmek gerekir.

Cinlerle iletişim kurmak mümkündür, fakat her zaman dediğimiz gibi sıradan ve bilgisiz insanlar tarafından yapılması mümkün değildir. Bunları yapan sıradan ve normal insanlar olduğunda zararlı çıkan taraf yine insan olur. Cinlerle iletişim kurmak için edilen dualar yapılan bir takım seanslar sonucu cinler gelebilir ancak sizin enerjiniz onunkinden üstün değil ise gelen cin ve ya cinler sizi etkisi altına alacaktır. Siz onu elde etmeye çalışırken o sizi etkisi altına daha hızlı alacaktır. Cinler genellikle büyüler yapılırken çağırılır ya da bakım sırasında bilgi edinmek için çağırılırlar, bunları yapan kişiler yine sıradan bilgisiz insanlar olmamakla birlikte bu işi sürekli yapan insanlardır. Günümüzde cinleri kullanarak bir takım büyüler yapılır.

Cinlerle iletişim kurmak tavsiye edilmeyen durumlar arasındadır. Sizin cinleri görmeniz mümkün değil ancak cinler insanları görebilir ve istedikleri kişiyi etkisi altına alabilirler. Cinlerle iletişim kurmak oldukça tehlikelidir, bu konuda bilgisi olmayan kişilerin yapması şiddetle önerilmez. Bunların çok kötü sonuçlar doğuracağını bilmek gerekir. gelen cin gitmeyebilir ve çağıran kişiye büyük zararlar verebilir. Bu yüzden alanında uzman kişilerin iletişime geçmesi daha iyi olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here