DÜŞÜK YILDIZ

0
21

Halk arasında yıldız düşüklüğü olarak adlandırılan konu; aura dediğimiz canlı ve bazı cansızların etrafında var olan enerji alanının zayıflaması veya zarar görmesi durumudur. İnsan vücudu biyolojik ve kimyasal yapısı itibari ile etrafına elektromanyetik bir dalga yayar. Bu enerji alanı zayıfladığı takdirde çevresine düşük frekans yayacak ve düşük frekanslı enerjileri kendisine çekecektir. İnsanlarda bu olay duygu durum olarak ortaya çıkar. İçsel enerjinin dışavurumu ya da dış etkenli enerjinin içe yansıması olarak pozitif veya negatif sonuçlar doğurur.

Bir diğer adı ise ya da gerçek adı ve ruhani alemlerdeki adıHarmanlamadır ancak halk arasındaki adı yukarıda belirtildiği üzere yıldız düşüklüğüdür.Doğuştan gelen olduğu gibi sonradan olanlarda vardır. İç musallatlara benzerler. Harmanla doğayla insanların kendi yapılarıyla karakterleriyle ilgilenir. Doğayla gelir karakterle biçimlenir. Bu durumun olduğu insan halsiz olur ve kaderlerine yön verir. Bir bulut, bir hava, bir nefestir. Tedavi yolu iç musallatların temizlendiği gibi temizlenir. Canlı cansız karışık. Girdiği zaman vücuda genelde iç musallat oluşturmakla beraber dış musallat oluşturur.

Yıldız düşüklüğüne maruz kalmış kişilerde sıksık şansızlıklar görülür, gerek iş gerekse aşk konusunda yolunda gitmeyen durumlar ortaya çıkar, olacak işleri son anda iptal olur. İkili ilişkileri başlar ama kısa bir süre sonra çok basit sebeplerle sona erer, bunun sebebi auranın sürekli negatifi çekmesi ve negatif frekanslar yaymasıdır.

Özellikle işleri ters giden, şansı bir türlü gülmeyen kendini talihsiz olarak gören kişiler için tabir edilen yıldız düşüklüğü esas itibarıyla aura dediğimiz enerji bedeninde oluşan zayıflamalar ve tıkanıklıklarla ilgili bir durumdur. Yıldız düşüklüğü olan kişiler etraflarına yaydıkları düşük frekans da ki enerjileriyle ancak kendine uygun enerjileri çekebilmektedirler. Bu nedenle de bu grupta olan kişiler devamlı surette, özellikle aşk, iş ve kariyer hayatlarında şansızlık yaşamaktadırlar. Öyle ki sonuçlanması için büyük uğraşlar verdikleri işlerde dahi, tam sonuca varacakları anda olmayacak bir problemle karşılaşıp başarısız olabilirler. Bir şekilde çok iyi giden aşk hayatları hiç olmayacak basit bir sebepten dolayı bitme noktasına gelebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here