EL FALINDA EVLİLİK VE AŞK İLE İLGİLİ NELER GÖRÜLEBİLİR ?

0
25

El falının tarihi çok eski dönemlere dayanmaktadır. El falı özellikle orta çağ da büyük önem arz etmiştir. Suçlu olduğundan şüphelenilen insanların avuç içlerine bakan cadı avcıları kişinin avuç içinde siyah leke gördüklerinde bu kişinin şeytan ile anlaşma yaptığını ileri sürerek o insanı cezalandırıyorlardı. Rönesans dönemine kadar gözden düşmesine rağmen bu dönemden sonra el falı yükseliş göstermiş ve kültürler arasında yerini almaya başlamıştır. Günümüzde el falı biraz değişiklik göstermiştir. El falına olan bakış daha bilimsel olmuştur. El falı daha çok kişinin hayatı hakkında bilgiler alması için bakılmıştır.

El falına bakılırken daha çok avuç içinde bulunan çizgiler yorumlanmıştır. Bunun ardından ise elin genel yapısına parmak uzunluğuna ve yapısına tırnak yapılarına ve yine avuç içinde bulunan tepeciklere bakılarak yorumlar yapılmaktadır. Bu fala bakan kişiler bunların hepsini bir araya getirerek kişinin hayatı hedefleri amaçları ve kaderleri hakkında kişiye bilgi verilmektedir. Kişinin avuç içinde bulunan üç tane belirgin çizgi vardır bu çizgiler ise , kalp çizgisi hayat çizgisi ve akıl çizgisidir. Bu çizgilere bakılarak kişinin genel karakteri hakkında bilgiler elde edilir. Tabiki, sadece bununla sınırlı değildir. Bu çizgilerin yanında bulunan ve adına apollo denilen çizgiler bulunmaktadır .bu çizgilere bakılarak kişinin başarıları sağlığı hakkında bilgilere ulaşılır.

Kişinin evlilik ve aşk hayatını öğrenmek için kişinin kalp çizgisine bakılması gerekir. bu çizgilere bakılarak kişinin evlilik hayatı ve ya aşk hayatı hakkında bilgilere ulaşılır. bu çizginin yanında serçe parmağına yakın olan yerdeki çizgilere de bakmak lazım. bu çizgilere bakılarak kişinin hayatta kaç kez evleneceği ve ya kaç kez gerçekten aşk yaşayacağı hakkında bilgi verir. Bu çizgi kişinin kalbi hisleri hakkında yine yorumlar yapılabilmektedir. Dediğimiz gibi avuç içimizde birçok çizgi bulunur ve bunların hepsinin bir anlamı olduğu için fala bakan kişi bunları bir büyün haline ve ya bu çizgileri bağdaştırarak kişi hakkında bilgi edinip yorumlamaktadır. En doğru bilgilere ulaşmak için bu alanda bir uzmandan yardım alınmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here