En kuvvetli aşk büyüsü

0
42

Aşık etme büyüsü yani aşk büyüsü sevdiğiniz kişinin size tamamen bağlanması ve onunda sizi sizin onu sevdiğiniz gibi sevmesi amacıyla yapılan işlemlerin tümüdür. Genel olarak ilişkilerinde çeşitli sorunlar yaşayan kişilerin bu yönteme oldukça sık başvurdukları bilinmektedir. Aşk büyüleri kullanarak bitmek üzere olan evlikler kurtarılabilir ve ayrılan sevgililer barışabilir ve yeniden birlikte olmaları mümkün hale gelebilir. Çok sayıda çeşitli aşk büyüsü vardır. Aşk büyüsü konusunda en etkili olduğu düşünülen iki büyü vardır. Bu büyülere canbar aşk büyüsü ve sarımsak büyüsü adı verilmektedir. Fakat eskiler tarafından sarımsak büyüsünün daha etkili olduğu gözlemlenmiş ve söylenmiştir. Sarımsak büyüsü son derece etkili bir büyüdür ve yapıldığında pozitif sonuç elde etmek son derece mümkün durumdadır. Ancak söylentilere bakarsak sarımsak büyüsünü bilen çok az sayıda insan olduğu düşünülmektedir. Elbette son derece etkili olan sarımsak büyüsünün doğru zamanda yapılması şarttır. Sarımsak büyüsü için en doğru zaman güneş doğmadan önceki 5-10 dakikalık aradır.

Keskin kokulu bir diş sarımsakla işleme başlanır. Bu sarımsağın ucu keskin bir aletle sivri hale getirilir. Ucu sivriltilen sarımsak bir kağıdın üzerine alınarak işleme devam edilir. Bu kağıdın emici bir özelliğe sahip olmaması gerekmektedir. Herhangi bir sorun oluşmaması için bu gereklidir. Sarımsağın uç kısmı ile kağıt üzerine bir çember çizilir ve büyü yapılan kişinin adı ile annesinin adı kağıda yazılır ve kağıt madeni bir tepsi içinde yakılır ve kağıt kül haline geldikten sonra karıştırılarak toz haline gelene kadar karıştırılır. Sonrasında küller büyü yapılmış kişinin evinin, kapı kollarına, paspas üstlerine ya da kapı eşiklerine dökülür. Veya şu şekilde de yapabilirsiniz. Büyü yapılan kişiye bunu doğrudan uygularsınız. Şu şekilde yapın. Büyüyü yapacağınız kişiye bir şeyler ikram edin ve ikramda bulunduğunuz tabak, bardak vs etrafına külden sürün. Bu uygulama büyünün etkisini artırmanızda yardımcı olacaktır.

Sarımsak büyüsü son derece etkili bir büyü olduğundan eski insanlar sadece kağıda isimlerin yazılması ve kağıdın yakılmasıyla bile pozitif sonuç elde etmenin mümkün olduğuna inanmaktadırlar. Buna benzer büyü türü işlerle bu konuda uzman olmayan kişiler kendi başlarına büyü yapmaya çalışmamalıdırlar. Tehlikeli olduğundan uzman kişilerden yardım almakta fayda vardır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here