HANGİ KONULARDA BÜYÜ BAKIMI YAPTIRILIR ?

0
33

Kişi kendisinde bir farklılık görüyor, hissediyor ise ve ya çevresi tarafından çok değiştiği gibi sözleri duyduğunda, kendisine bir büyünün yapıldığını düşünüyor ve ya hissediyorsa bir hoca ve ya medyum bularak kendisine bakım yaptırabilir. Yine aynı şekilde kişinin ruh hali de büyük önem taşımaktadır. Kişi sürekli kendini rahatsız hissediyorsa, içinde tarif edemediği bir mutsuzluk yaşıyor ise yine bakım yaptırabilir. Kişinin uykudan ani ve kötü bir şekilde sıçrayarak uyanıyorsa, rüyasında sürekli kedi köpek görüyorsa, yine aynı şekilde yüksek bir yerden düştüğü gibi şeyler görüyor ise, kendisine bakım yaptırabilir.

Aslında büyü yapılan insan kendini belli eder, büyünün etkisiyle mutlaka hayatında ve ya duygusal halinde değişiklikler meydana gelir. Kişiye kötü bir büyü yapıldıysa, kişi mutlaka kötü şeyler yaşamaya başlar, hayatında her şey ters gider, kendisi sürekli mutsuz olur ve yine uyku hali sırasında rahatsızlık duyarak uyanacak ve geceleri de iyi geçmeyecektir. Yapılan büyü bir bağlama büyü ise, büyü yapılan kişi karşı tarafa koşulsuz bağlanacak ve gözü ondan başkasını görmeyecek duruma gelecektir. O kişiye karşı büyük zaafları olacak ve ona karşı koyamayacaktır .

Bakım sırasında çıkmayan büyüler vardır, bunların başında papaz büyüsü gelmektedir. Bakımlarda çıkmadığı için insanların korktuğu bir durumdur ancak korkmalarına hiç gerek yoktur. Alanında uzman bir hoca ya da medyum kişiye özel bakımlar uygulayarak ne olduğunu öğrenebilir. Bu özel bakımlardan en çok ve sık yapılanı yıldızname bakımıdır. Bu bakım herkes tarafından yapılamaz, yıldızname çok geniş bir yelpaze olduğu için çok derin bir ilimdir. Bu yüzden bu işi yapan herkes yıldızname bakamaz. Alanında uzman ve bilgili olan bir medyum ve ya hocadan yardım istenerek bir bakım yapılabilir ve eğer bu bakımda çıkmayan bir şey var ise özel bakımlar gerekir ama sonuç olarak iyi bir medyum kişinin üzerinde olan her ne varsa ortaya çıkarabilir. özetle kişi kendinde bir değişiklik hissediyor ise hayatında normal olmayan şeyler yaşıyor ise, bu kendisine bir bakım yaptırmak istemesi için geçerli bir sebeptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here