KARABÜYÜ

0
22

Kara büyü , büyüler arasına en etkili ve en tehlikeli olan büyü türüdür.Hoca ve medyum kara büyüyle uğraşmak istemezler ve aynı zamanda yapmak ta istemezler. Bu büyüyü Yapanlar ise tek başına yapmazlar , daha doğrusu yapamazlar. kara büyü dediğimiz büyüyü yaparken doğa üstü güçleri olan ve bedensiz sadece enerjiden oluşan varlıklardan yardım istenir. Bu tür büyülerle çoğunlukla büyücüler uğraşır , normal bir hoca ya da medyum bu işlerle uğraşmak istemezler. Kara büyüler tamamen zarar vermek ve ya öldürmek için yapılan oldukça etkili ve karanlık büyülerdir. Sonuçları ise yıkımdır. Bu büyüler en çok orta çağ döneminde yapılmışlardır. Buna rağmen günümüzde bu büyüleri yaptırmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır.

Kara büyüler de kendi içlerinde farklı kollara ayrılırlar. Bir kısım kara büyü, ayırmak amaçlı yapılır, bu amaç ile yapılan büyülerin başında kaşık büyüsü gelir. Yine en tehlikeli olan büyüler arasında sabun büyüsü de yer alır, bu büyü az maliyetli ancak çok etkili bir büyü çeşididir. Yine dil bağlamak için yapılan büyü vardır ve çok etkilidir. kötü amaçlı olarak erkekliği bağlama kişiyi hastalandırma sakat bırakma ve ya ruhsal yönden bunalıma sokmak amacı ile yapılan büyüler oldukça fazladır. Bunların hepsi kişiyi bunalıma sokar ve büyü yapılan kişiyi hayattan uzaklaşır ve bir süre sonra sağlığı bozulmaya başlar. Bu büyüler yapılırken şeytan ya da cin dediğimiz enerjiden oluşan bedensiz varlıklardan yardım alınır, büyüyü yapan kişi bunlarla dostluk kurmuş ve yardımını istemiştir.

Kara büyülerden korunmanın en güzel ve en emin yolu koruyucu bir vefk yaptırmaktır. Üzerinde böyle bir büyü olduğuna inanan yada hisseden kişiler alanında iyi ve başarılı bir medyum ya da hocadan yardım alarak ne olduğunu öğrenebilir. Eğe ki böyle bir durum var ise hoca öncelikle hoca yapılan bu kara büyüyü çözmesi gerekmektedir. Çözdükten sonra ise koruyucu bir vefk yaparak kişiyi koruma altına alır. Büyü çözülmeden bu vefk yapılırsa hiçbir işe yaramayacaktır. bu sebepten önce yapılan büyüden kurtulmak oldukça önemlidir. Kişinin dikkat etmesi gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here