KARI KOCA ARASINI DÜZELTME DUASI

0
27

Karı kocaların arasını düzelmek adına okunan duaları en çok karı kocanın arası açık olduğunda yine karı koca arasındaki meydana gelen geçimsizlik adına okunan dualardır. Yine bu duaları eşler arasındaki problemlerin çözülmesi karı kocanın arasında yeniden aşk ve sevgi oluşturmak için okunabilmekte. Eşlerin arasında her türlü şey olabilir ve yaşanabilir, bazen bu geçimsizliğin nedenleri karı kocanın birbirlerine olan saygısızlığından kaynaklandığı gibi karı kocanın arasını bozmak için ve yine aynı zamanda geçimsizliği arttırmak için büyüler yapılabilmekte, büyülerin yapılmadığı zamanlarda düşmanlık etmek isteyen kişilerin karı kocanın açılması için dualar da edebiliyorlar. Bu yüzden eşlerin arası açılabiliyor ve aynı zamanda geçimsizlik baş gösterebiliyor.

Karı koca arasını bozmak için yapılan birçok şey var, bunun yanı sıra büyüler de yapılabilir, sabun büyüsü kaşık büyüsü domuz yağı büyüleri en güzel örnek olacak, çünkü en çok tercih edilen ve aynı zamanda en çok yaptırılan büyüler olup Bu büyüler yüzünden bir çok karı koca birbirinden ayrılmış, yuvalar dağılmış ve bununla birlikte çocuklarda annesiz ve babasız büyümek zorunda kalmıştır.

Bu gibi durumlarda kişi karı koca arasını düzeltmek için okunan dua nın öncesinde bu yapılan büyü ve ya büyülerden kurtulması gerekir, bunun için de alanında uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım alması en iyi yol olur. Karı koca arasını düzeltmek için internet sitelerinde çok fazla dua bulabilirsiniz ama çok iyi araştırıp bunun doğruluk derecesini öğrenmeniz gerekecektir.

Karı koca arasını düzeltmek adına dualar ve aynı zamanda ayetler bulunur. Bunların okunmasının şartları da vardır eşler arasındaki sevgi ve muhabbeti arttırmak için okunan dua namaz kılındıktan sonra Cuma ve pazartesi günleri okunmaktadır. Karı koca arasını düzeltmek için edilen dua okunduktan sonra fatiha ve ihlas suresini de okuduktan sonra kişi dileğini söyler ve dua yı bitirir. Bu yüzden kişi dua okurken ve okuduktan sonra dikkat edilmesi gereken kurallara riayet ederek okuduğunda etki etme olasılığı çok daha fazla olacak. Kişilerin iyi araştırıp ve şartlarını da öğrendikten sonra bu duaları okuması en doğrusu olacaktır.

Yer gök dua üzerine kurulmuştur. Dinimizde duaların yeri çok fazla büyüktür ve yüce yaratıcımız olan ALLAH bize bol bol dua etmemizi ve onu anmamızı ve zikretmemizi buyurmuştur. Her şeyin dualar içinde gizlenmiş olduğunu ve ne istiyorsak yine dua ile ALLAH tan istemek gerektiğini buyurmuştur. Peygamber efendimiz bize çok örnek olmuştur her açıdan. Yüce ALLAH insanlar için duaları ayet ve hadisleri insanoğluna göndermiştir. Buradan her şeyin biz insanların hizmetine sunulduğunu çok rahatça anlayabiliriz.

Kocayı eve bağlamak için birçok yol ve yöntem bulunmaktadır. Büyü yaptırmak isteyen insanlar dua ederek bile kocalarını eve bağlayabilir. Bunlar sadece dua okumak ile değil yanı sıra bir takım ayet ve esmalar ile desteklendiği zaman çok daha etkili olurlar. Eşleri dışarı hayatına başlamış ve ya da yeni başlamış dışarı hayatından çekip eve bağlamak isteyen kadınların bir çoğu dua yolunu seçebilirler. Dua etmenin yeterli olmadığı yerlerde ise büyü yolu tercih eden kadınların sayısı da oldukça çok fazladır. Bu yüzden dediğimiz gibi kocayı eve bağlamak için birden fazla yol ve yöntem vardır.

Kocayı eve bağlamak için en çok seçilen ve tercih edilen yol adet kanı ile yapılan büyülerdir. Bunlar kocanın eşine karşı cinsellik aşk sadakat gibi duygularını en üst seviyeye çıkarmak için yapılan büyülerdir ve bu yapılan büyü çok etkili olmasının yanı sıra etkisi çok uzun süreli olur. Bu büyü ile birçok koca evine eşine bağlı bir hayat geçirmektedir. Bu büyü ile erkeğin gözü karısından başkasını göremez duruma gelir, evine bir an önce gidebilmek için can atar duruma gelir.

Büyü yapmanın ve yaptırmanın büyük bir günah olduğunu ve bilen ve buna göre hareket eden insanların en çok tercih ettiği ve uyguladığı yöntem dua yöntemi olup Kişi belirli dua ayet ve esmaları okuyarak kocasını çok rahat bir şekilde eve bağlayabilir. Bu edilen dua ve esmalar ile eşlerin arası çok iyi duruma gelir. Aralarında bir tartışma ve kavga olduğu zamanlarda bu dualar okunduğunda da çok faydası görülür duaların ve esmaların. Edilen dualar sürekli okunduğunda çok etkili olacaktır.

Birbirinden çeşitli nedenlerle ayrılan insanların kavuşması için ve dileklerinin yerine getirilmesi için özel bir dua ile yapılan işlemlerden meydana gelen işlemlerin bütünüdür büyüler. Duanın yapılması için sevgililerden birinin bu konuda uzman olan bir kişi bulması ve bu kişiye başvurması ve bu konunun son derece gizli tutulması büyü için oldukça önemli bir durumdur. Büyünün başarılı olması için bu gizlilik gerekli olur. Kocasına kavuşmak isteyen insanlar bu konuda uzman olan kişilere giderek kendilerine yardım etmelerini isterler. Gittikleri bu uzman kişiye sevgilisinin ismini, kendi ismini ve baba ve annelerinin isimlerini söylerler. Sonrasında uzman olan kişiye büyüyü yaptıracak olan kişi dilediği şeyi söyler. Büyüyü yapacak uzman kişi büyüyü yapacağı kişinin de büyüyü yaptıracak olan eşinde burçlarına, yıldızlarına ve kavuşma ihtimallerinin olup olmadığına bakar ve bu bakım ile öğrenir. Sonrasında uzman olan kişi büyünün yapılmasını isteyen kişinin aynı gün içinde kendisine tekrar gelmesini ve gelirken de bir bardak deniz suyu getirmesini söyler, bunun nedeni ise deniz, ayrılan insanları kavuşturan, özlemleri sona erdiren bir sembol olarak bilinir. Bu konuda uzman kişi bu deniz suyunu alır ve suya kurandan bazı gerekli olan sureleri okuyarak işlemleri başlatır. Suya uygulanan işlem sona erdikten sonra suyun getiren kişinin başı üzerinde 7 kez dolaştırılması gerekir ve dikkatli olunması şarttır. Kullanılan bu suyun 7 damlasını yanan bir ocağa damlatılır ve eşlerin isimlerini söyler. Sonrasında sen kavuştur ya sübhan der ve dört bir tarafa üflenir. Aslında durum bu noktaya gelmeden önce ilişkilerinizdeki aksaklıkları, olumsuz durumları ve kendi hatalarınızı düşünmeniz daha doğru olacak her zaman. Elbette eşinizin de ilişkide olumsuz davranışlar sergilemiş ve göstermiş olabilir. Bu sebeple her iki tarafında önce kendi hatalarını düzeltmesi doğru tercih olacak. Kocanızı eve bağlamak için falcılardan, büyücülerden ve benzeri kişilerden medet ummamanız gerektiğini bilmenizde yarar var. Özellikle de kendi başınıza hiçbir işe kalkışmamanız sizin için iyi olur ve en doğru olan budur. Bu tür büyüler için kendi başınıza yapacağınız işlemler ile başarılı olabilmeniz mümkün olmaz ayrıca buna benzer işlemler çok büyük bir günahtır. Eşinizle aranızdaki sorunları bu şekilde çözmeye çalışmanız son derece yanlış bir tutumdur. Ayrıca büyüler risklidir zarar görmemek için uzak durmanız gerekir.

Karı kocanın arasını düzeltmek için dualar okunurken esmalar da okunmaktadır. Bunların belirli ayetleri zamanları ve sayıları vardır. Kişi ne istiyor ise ALLAH tan istemelidir. Çok konu ile ilgili çok fazla bilgi vardır ama kişi böyle bir dua ederken çok iyi araştırıp ona göre doğru olanı bulmak kişi için en doğrusu olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here