KAŞIK BÜYÜSÜ BOZMA

0
30

Kaşık büyüsü dediğimiz bu büyü türü iki yönlü bir büyü olduğundan için diğer büyülerden biraz farklıdır. Kötü amaçlar için yapıldığında kara büyülerden olmaktadır fakat iyi şeyler için yapıldığında kara büyü olmaktan çıkar ve iyi amaçlara hizmet eder. Kaşık büyüsü iki amaç için yapılır , ya ayırmak için yapılır ya da birleştirmek için yapılır.

Bu kaşık büyüsü yapılırken iki kaşık ve bir bez parçası büyü için yeterli olacaktır. Bu büyü ayırmak için yapılırsa kaşıkların yönü birbirine ters bakacak şekle getirilip bir bez ile bağlandıktan sonra dualanır ve büyü yapımı biter. Bu büyüde yine oldukça etkili büyüler arasındadır. Birbirini seven kişilere bu büyü yapıldığında bu seven insanlar arasında soğukluk meydana gelir, birdenbire kavgalar çıkar ve çift birbirini ne kadar severse sevsin sonuç ayrılık olacaktır. Bu niyetli yapılmış bir büyüdür. Birde ayrılmış fakat birbirlerini hala seven kişileri birleştirmek amacı ile yapılması vardır. Bu niyetle yapıldığında hayırlı büyüler arasında yer almış olur, yine bu büyü yapılırken iki kaşık ve yine bir bez parçası yardımı ile yapılır. Kaşıklar bu sefer ters değil de birbirine bakacak şekilde birleştirilir ve bir bez parçası ile bağlanır ve son olarak dualanır. Bunu yapan kişilerin arasında bir anlaşma bir uzlaşma meydana gelir ve bu çift birbirine bağlanır ve kopamazlar.

Birbirini seven kişilere bu büyü yapılmış ise seven kişiler büyük ihtimalle ayrılırlar, bu büyü bozulmaz ise çiftler ölene kadar birbirlerinden ayrılmış olurlar. Bu kişiler kendilerine yapılmış olan bir şeyden şüphelenirlerse alanında başarılı bir medyum ve ya bir hoca dan yardım isterler, hoca bunun ardından bir bakım yaparak ne olduğunu bulur ve bunun çözüm yollarına bakar. Kişiler ve hoca birlikte hareket etmeleri gerekir. Ters giden bir şey olursa büyü malesef bozulmaz ve etkisi devam eder. Görünüş itibari ile bu büyü kolay gibi görünse de her büyü gibi bu büyü de dikkat edilerek yapılmak zorundadır. Bunun nedenle alanında uzman kişilerden yardım istemek en doğrusu olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here