KAŞIK BÜYÜSÜ

0
25

Kaşık büyüsü dediğimiz bu büyü çeşidi biraz farklı bir büyüdür. Bu büyü çeşidi amaca göre değişiklik gösterir. Kötü amaçla yapıldığında en etkili kara büyüler arasında yer alır. Eğer ki iyi bir amaca hizmet ederse hayırlı olan ve iyi niyetli büyüler arasında yerini alır. Dediğimiz gibi bu büyü değişkenlik gösterir. Sevgilileri ayırmak ve ya birleştirmek için yapılan bir büyüdür. Bundan dolayı bu büyünün pozitif ve ya negatif etkileri bulunmaktadır. Ayrılan sevgilileri birleştirmek için bu büyüden faydalanılırken sevgilileri ayırmak için de yine bu büyüden faydalanılır. Dediğimiz gibi iki yönlü bir büyü çeşididir. Bu büyünün yapılmasının amacı ya birleştirmek ya da ayırmaktır.

Kaşık büyüsünün her hoca çok kolay yapabilir. Amaç birleştirmek ve ya ayırmaktır. Bu yüzden bu büyünün yapılması için iki kasık ve bir bez parçası yeterlidir. Birbirini seven iki kişi ayrılmış ise bunları birleştirmek için bu büyü yapılabilir. Kaşıkların yönleri bu büyüde oldukça önemlidir, birbirini seven kişileri birleştirmek amacı ile yapılmak isteniyorsa bu büyü mutlaka kasıkların yönleri içe bakması gerekir , bu şekilde yapıldığında bu seven kişiler birbirlerine sevgi ve aşkla bağlanmış olacaktır. Bu iyi olan amaca hizmet etmektedir. Bu kaşık büyüsünün iyi olan yönüdür. Bir de diğer yüzü yani kötü olan tarafından bahsetmek lazım. Birbirini seven insanları ayırmak için yine bu büyü yapılmaktadır. Bu kötü amaçlı büyü olarak yapıldığı için kara büyü olarak tanımlanabilir. Seven insanları ayırmak için yine iki kaşık ve bir bez parçası yeterli olacaktır. Kaşıklar içe dönük olduğunda kişiler birbirine nasıl bağlanıyor ise bu kasıklar ters bir şekilde bağlandığında ise büyü ayırmak için yapılmış olur. Birbirini seven kişiler ne kadar sevseler de bir arada bulunamazlar, aralarına bir soğukluk girer, ortada hiçbir sebep yokken kavgalar edilir ve eşler birbirinden soğuduğu gibi uzaklaşır ve sonu maalesef ayrılık olur.

Kaşık büyüsü için sadece kaşık ve bir bez parçası yeterlidir ancak üzerine bir hoca tarafından okumalar yapılmadığı sürece bir anlam ifade etmeyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here