KOCAYI KENDİNE BAĞLAMAK İÇİN BÜYÜ

0
25

Büyünün ilk çağda mağara duvarlarına çizilen resimlerle başladığına herkes tarafından bilinmektedir. Eski Mısır’da gelişmiş ve günümüze kadar gelmeyi başarmış büyüler vardır. Bazı insanlar büyünün iyilik için de yapılabileceğini düşündükleri için günah olmadıklarını düşünmeyi tercih etmişlerdir. Ancak büyü insanların iradelerini elinden alıp onlara kendi istedikleri şeyleri yaptırmak için kişilerin kullandıkları uygulamalardan ortaya çıkmıştır. Bu yüzden büyü ne şekilde olursa olsun günahtır dinimizce. Büyü İslam dininde de kesinlikle kabul görmemiş bir uygulamadır. İnsanların birbirinden farklı birçok sorunu olabilir. İyilik için yapılan ve kötülük için yapılan çok sayıda büyü çeşidi olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Bu büyülere sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak için yapılan, insanları birbirinden ayırmak için yapılan, insanlara zarar vermek için yapılan hatta ölüm için yapılan büyüleri örnek verebiliriz gönül rahatlıkla. Büyüler herkes tarafından yapılabilen bir şey değildir. Gerçekleşmesi için, bu konuda uzman kişiler tarafından yapılması zorunludur. Yapılacak büyü türüne göre büyü malzemelerinde de değişiklikler görülecektir. Büyü malzemeleri büyünün amacına göre değişir. Büyülerin bazıları kısa sürelidir ve yapıldıktan bir süre sonra kendiliğinden etkisi geçebilir fakat bazıları ise çok uzun sürelidir ve hatta ömür boyu etkisini devam ettirebilir. Büyü yapmak için kullanılan birçok yöntem bulunur ancak hepsi genel olarak aynı kaynaktan beslenir. Büyü yapımında kullanılan bazı yöntemlerin şu şekilde olduğu görülmektedir; büyüler yapılırken enerjiden oluşan bedensiz varlıklardan yani cinlerden yardım alınarak yapılır. Büyüler hakkındaki tüm bilgiler onlardan alınır ve hocalar tarafından hayata geçirilir. Büyüleri yapan insanlar cin dediğimiz varlıklar ile önce dost olurlar ve hocalar ve ya medyumlar bu dostlukları kullanarak onlara büyüleri yaptırırlar ve büyüler ile cinler insanlara gönderilir ve büyü yapılan insanlar cinler tarafından kontrol edilir.

Canlı ya da ölü hayvanlar kullanılarak yapılan büyüleri herkes bilir. Bu şekilde malzemeler kullanılarak yapılan büyülerin son derece etkili büyüler olduğunu da çoğu insan bilir . Genelde bu hayvanlar siyah renkli olarak bilinirler. Hayvanlar kesilerek veya boğularak öldürülür ve kanları harabe bir mekana akıtılarak büyü hayata geçirilir. Bu işlemdeki neden tam olarak kötü ruhların ve şeytanın böyle ortamlarda bulunması ve sevmesidir. Canlıların malzeme olarak kullanıldığı büyüler papaz büyüsü olarak bilinen büyülerdir. Papaz büyüleri bir kimsenin ölümüne yol açmak veya aşk gibi farklı birçok amaçla yapılan kötülüklerdir diyebiliriz.

Canlı veya ölü insanlar kullanılarak yapılan büyülerde vardır . Ancak bu büyüler çok ciddi bilgi birikimi gerektiren büyülerdir. Ölü kemiği, kefen bezi gibi malzemeler kullanılır ve aşk büyüleri içinde yapılan büyülerdir.

Tütsüler ve bitkiler kullanılarak yapılan büyülerde ise tütsülerden faydalanılmaktadır. Tütsüler hem inanç sisteminde hem de kültürel sistemde varlığı kabul edilmiştir. Kullanılan bitkilerin yakılması sonucunda ortaya çıkan dumanın yaydığı enerji kullanılır.

Birbirinden çeşitli nedenlerle ayrılan insanların kavuşması için ve dileklerinin yerine getirilmesi için özel bir dua ile yapılan işlemlerden meydana gelir bu büyü. Duanın yapılması için sevgililerden birinin bu konuda uzman olan bir kişiye başvurması ve bu konunun son derece gizli tutulması büyü için oldukça önemlidir. Büyünün başarılı olması için bu gizlilik mutlaka gereklidir.

Kocasına kavuşmak isteyen insanlar bu konuda uzman olan kişilere giderek kendilerine yardım etmelerini talep ederler. Gittikleri bu kişiye sevgilisinin ismini, kendi ismini ve baba ve annelerinin isimlerini verirler. Sonrasında uzman olan kişiye büyüyü yaptıracak olan kişi dilediği şeyi söyler. Büyüyü yapacak uzman kişi büyüyü yapacağı kişinin de büyüyü yaptıracak olan eşinde burçlarına, yıldızlarına ve kavuşma ihtimallerinin olup olmadığına bakar ve buna göre bir yol izler. Sonrasında uzman olan kişi büyünün yapılmasını isteyen kişinin aynı gün içinde kendisine tekrar gelmesini ve gelirken de bir bardak deniz suyu getirmesini söyler. Çünkü deniz, ayrılan insanları kavuşturan, özlemleri sona erdiren bir sembol olarak bilinir. Bu konuda uzman kişi bu deniz suyunu alır ve suya kurandan bazı gerekli olan sureleri okuyarak işlemi başlatmış olur. Suya uygulanan işlem sona erdikten sonra suyun getiren kişinin başı üzerinde 7 kez dolaştırılması gerekir ve dikkatli olunması şarttır. Kullanılan bu suyun 7 damlasını yanan bir ocağa damlatır ve eşlerin isimlerini söyler. Sonrasında sen kavuştur ya sübhan der ve dört bir tarafa üfler. Aslında durum bu noktaya gelmeden ilişklerinizdeki aksaklıkları, olumsuz durumları ve kendi hatalarınızı düşünmeniz daha doğru bir yol olacaktır. Elbette eşinizin de ilişkide olumsuz davranışlar sergilemiş olabilir. her iki tarafında önce kendi hatalarını düzeltmesi gerekir. Kocanızı eve bağlamak için falcılardan, büyücülerden ve benzeri kişilerden medet ummamanız gerektiğini bilmenizde fayda vardır. Özellikle de kendi başınıza hiçbir işe kalkışmamanız sizin için iyi olur ve doğru olan da elbette budur. Bu tür büyüler için kendi başınıza yapacağınız işlemlerle başarılı olabilmeniz mümkün olmaz ve yine buna benzer işlemler günahtır. Eşinizle aranızdaki sorunları bu şekilde çözmeye çalışmanız son derece yanlış bir tutum olacaktır. Ayrıca büyüler risklidir zarar görmemek için uzak durmanız gerekir.

Kocayı kendine bağlamak için yapılan büyülerden biri de kadının adet kanıyla yapılan büyüdür. Adet kanıyla yapılan büyü, erkeğin ilgi, sevgi, cinsellik, aşk gibi duygularına müdahale ederek onları etkilemek amacıyla yapılan bir büyü türüdür. Büyü yapıldıktan sonra büyü yaptığınız kişi size tamamen bağlanır ve onu tamamen elde edersiniz. Genel olarak kadınlar erkeğinin kendisine bağlanmasını istediği için, ayrılmışlarsa yeniden birlikte olmak için, terk edilmişlerse erkeklerinin kendilerine dönmeleri için ve kedilerine tamamen aşık olmalarını için adet kanı büyüsünü tercih ederler. Büyü yapıldıktan sonra karşı taraf sürekli büyünün yönlendirdiği kişiyi aramaya, onun yanında olmaya gayret eder. Kendisine büyü yapılan kişi bu durumu son derece doğal karşılar ve hiçbir şeyin farkına varamaz.. Aile içi sorunlar, sevgililerle olan ayrılıklar ve bitmek üzere olan evlilikler adet kanı büyüsüyle çözüme kavuşturulur. Bu büyü, kadınların adet kanı kullanılarak yapılmaktadır. Adet kanı, gerekli işlemlerden geçer ve sonrasında büyü yapılacak kişiye içirilir ve ya yedirilir. İşlem tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişi negatif yönde etkilenir ve cin dediğimiz enerjisel varlıklar kişiyi istenilen kişiye yönlendirmede mutlaka etkili olacaktır. Bir süre sonra büyü yapılan kişinin düşüncelerinde değişimler meydana gelecek ve istenilen amaca ulaşmaya çalışacaklar. Bu durum kişi için engellenemez bir baskı meydana getirecektir. Büyü yapılan erkek evine, karısına, çocuklarına koşulsuz bir şekilde bağlanacak ve onlardan bir daha asla ayrılmayı bile düşünmeyecektir. Adet kanı büyüsü anlatıldığı üzere kişiye adet kanını yedirerek veya içirilerek yapılan bir büyü çeşididir. Ancak bu durum o kadar da basit değildir elbette. Büyü bu konuda uzman kişilerin yardımı alınarak yapılmalıdır ancak bu şekilde etkili bir sonuç alınabilir. Bu konuda uzman olan kişiler kendisine büyü yapılan kişilere yardım edebilir. Ayrıca büyü yapılan kişinin büyünün etkisinden ne kadar sürede kurtulacağı o kişinin yapısal özelliklerine bağlı bir durumdur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here