KÖTÜ BÜYÜLER HEMEN ETKİ EDER Mİ?

0
18

Büyülerin iyisi ve kötüsü olmak üzere iki niyetle yapıldığı herkes tarafından bilinmektedir. İyi niyetlerle yapılan büyülerin kimseye her hangi bir zararı yoktur ve sonuçları iyilik ve hayır getiren büyülerdir. Kötü niyetlerle yapılan büyüler ise tamamen düşmanlık nefret intikam ve kin gibi duygularla yapılan ve ya yaptırılan büyülerdir. Amacı sadece zarar vermek amaçlı oldukları için kara büyü adı verilmiştir. Özellikle kara büyüler yapılırken bedensiz varlıklar diye isimlendirilen cinler ile dost olunur ve bu bedensiz enerjiden oluşan varlıklardan yardım alırlar. Bedensiz varlıkların yardımı büyü yapacak kişiye nelerin nasıl yapılmasının gerektiğini söyleyerek birlikte hareket ederler.

Kötü büyüler yani kara büyü dediğimiz büyülerin neden diğer yapılan büyülere göre daha çok ve çabuk etki ettiğini herkes merak eder. Kara büyüler yapılırken şeytani güçler kullanılır ve şeytana hizmet eden bedensiz varlıklardan destek alınır. Kara büyülerin çabuk etki etmesinin nedeni ise, şeytanın Allah a verdiği sözdür. Allah a isyan ettiğinde şeytan kıyamete kadar tüm kullarını yoldan çıkarmak için her şeyi yapacağına and içmiş ve söz vermiştir. Bu yüzden şeytana hizmet amaçlı yapılan her şeyde şeytan sürekli yardım eder bu insanlara , o kişileri yoldan çıkararak cehenneme götürmek ister, Allah a isyan eden tüm kulların her işinde yardım eder ve o kişiler elbette yoldan çıkmış olur. Tabiki yapılan her şey ve her büyü Allah ın izni ile gerçekleşir . Allah tan bu izni almış olan şeytan verdiği sözü tutmak için her şeyi yapar. Kara büyüleri yapan kişiler aynı zamanda şeytanın birer hizmetkarıdır. Bu yüzden kara büyüler yapılırken şeytanın ve bedensiz varlıkların yardımıyla yapıldıkları için kara büyüler diğer büyülere göre daha çabuk ve hızlı etki ederler.

Allah tan korkan ve yine Allah a inanan her insan kara büyülerle uğraşmazlar, şeytanın tuzaklarından Allah a sığınırlar. Kara büyüler ve bu büyüleri yapan herkes şeytanın hoşuna gider ve şeytan onların isteklerinin gerçekleşmesi için her şeyi yapar. Kişi bunları yaparak dinden çıkmış sayılır ve bu kişilerin kara büyülerle uğraşması devamlı hale gelir. ALLAH şeytanın tuzaklarından korusun .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here