KUYUYA ATILAN MEZARA GÖMÜLEN BÜYÜLER BOZULUR MU?

0
22

Kuyuya atılan ve mezara gömülen büyüler kara büyüler arasına girmektedir. Bu büyüler zarar vermek amacı ile yapılmalarının yanı sıra düşmanlık yapmak ve ya büyü yapılacak kişiyi delirtmek için yapılırlar. Bu büyünün etkileri çok güçlüdür ve etkileyen kişiyi çok daha kötü durumlara sokabilir, büyü yapılan kişinin hayatı altüst olur ve hayatı içinden çıkılamaz bir hal alır.

Bu büyülerin düşmanlık etmek, kişinin hayatını altüst etmek , hatta kişiyi delirtmek için yapıldığını söylemiştik. Bu büyülerin yapılması hiçbir zaman uygun görülmez. Ancak böyle bir büyü yapıldığına inanıyor iseniz, bu büyüden kurtulmanın yollarını aramak gerekir. ister mezara atılan ister kuyuya atılan bir büyü olsun ve yine isterse papaz büyüsü gibi pis büyüler olsun, her büyünün yapılmasının bir yolu var ise bozulmasının da bir yolu vardır. Bur da önemli olan büyü yapılan kişinin umutsuzluğa kapılmaması, çaresizliğe düşmemesidir. Bu hatalara düştüğünde büyü daha güçlü olup kişiyi en derinden etkileyecektir. Allah a inanarak yürekten bağlı olup Allah a sığınmalıdır, içinde Allah inancı olan bir kişi büyüden etkilense de etkisi korkutucu boyutlara ulaşmayacaktır. Bu saydığımız büyüler çok tehlikeli ve kötü büyülerdir. Bu büyülere mazur kalmış kişilerin işinde çok iyi olan bir medyum ve ya hoca dan yardım alarak kurtulması gerekir. ben bu büyüden kurtulamıyorum benim yapabileceğim bir şey yok gibi sözler kişiyi umutsuzluğa sürükleyecektir ve içinde Allah inancı olan ve yaratıcısına yürekten bağlı biri bu gibi duygulara kapılmamalı ve kurtulmanın yollarına bakmalıdır.

Bu gibi kötü büyüler karşısında kişinin güçlü görünmesi ve mutlaka bir yardım alması gerekir. her büyü farklı amaçlar için yapıldığından dolayı bozulması da yine farklı yollardan yapılması gerekir. bir medyumdan yardım alıp bir bakımın ardından nelerin yapılması gerektiğine karar verip en kısa sürede bu büyünün etkisinden kurtulmak gerekir. büyü bozulduğunda ve kişi normal hayatına döndükten sonra mutlaka bir koruma vefki yaptırmalıdır ki bunu sebebi tekrar böyle büyüler karşısında korunmasız olmasın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here