MEDYUMLAR

0
30

Medyumluk herkes tarafından saygı duyulması gereken bir meslektir. Ve son derece ciddi işleri kapsamaktadır. Medyumlar birçok özelliğiyle birlikte ruhlar alemiyle bağlantı kurabildiğine ve ruhlarla iletişime geçebildiğine inanılan kişiler olarak tanımlanmaktadırlar. Onlar diğer insanlardan bazı yönleriyle farklıdırlar. Diğer insanlardan farklı olarak görülemeyeni görme, duyulamayanı duyma, hissedilemeyeni hissetme gibi özelliklere sahip kişilerdir. Medyumluk kolayca erişilebilecek bir şey değildir elbette. Medyumlar çok ciddi eğitimler alarak medyum olmuşlardır. Hatta sadece alınan eğitimlerle bile tam olarak medyum olmak mümkün değildir. Alınan eğitim sayesinde medyumlar birçok konuda uzman olurlar ve çeşitli sorunlara çözüm bulabilirler. Fakat tam olarak gerçekten medyum olan kişilere sahip oldukları özellikler ya doğuştan verilmiştir ya da ailesinden ona miras kalmıştır. Sonradan medyum olmak diye bir şey kesinlikle mümkün değildir. Kişiler özellikle ruhlarla ve daha birçok konuyla ilgili çeşitli sorunlar yaşarlar. Bu sorunlar sağlık sorunları olabilir, evlilik ve ayrılık sorunları, kendisine büyü yapıldığını düşünen kişiler olabilirler ve bu büyülerden kurtulmak için medyumlara başvurabilirler ve bunun gibi daha birçok sorunla karşılaştıklarında medyumları bir çare olarak düşünebilirler.

Gerçek medyumlar günümüzde vardır ancak aslında medyum olmayıp kişisel çıkarlar ve maddi kazanç gibi nedenlerle insanları kandıran, yanlış yönlendiren ya da çeşitli zararlar vermek isteyen ve kendisinin medyum olduğunu iddia eden insanlarla karşılaşmakta mümkündür elbette. Bir medyuma ihtiyaç duyduğunuzda yardım isteyeceğiniz medyumu önceden çok iyi araştırmanız gerekir ve bu durum yararınıza olacaktır. Bu önemli bir konudur. Eğer sorunlarınıza çözüm bulmak istiyorsanız yardım alacağınız medyumun işinde uzman olan gerçek bir medyum olduğundan emin olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Ancak ve sadece bu şekilde sorunlarınızdan kurtulabilmeniz mümkün olur.

Medyumlar çeşitli işlemlerle hastalıklara, ayrılıklara, kısmeti kapalı olanlara ve benzeri sorunları olanlara yardımcı olabilirler. Sahip oldukları bu özel yetenekleri ve gücü kötü amaçlar için kullanan medyumlarda vardır. Ve bazı kişilerde başkalarına çeşitli zararlar vermek amacıyla medyumlara başvururlar. Zararlarda genel olarak büyü yapılarak sağlanır. Medyumlar tarafından yapılan bu güçlü büyüler oldukça etkili ve kalıcı özellikler göstermeleriyle bilinir. Uzman medyumlar tarafından yapılan büyülerin bozulması da son derece zor olmaktadır. Bu yüzden medyumların bu doğaüstü yeteneklerini iyi amaçlı kullanmaları gerekmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikMEDYUMLUĞUN ESASLARI
Sonraki İçerikMEDYUM HOCALAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here