MEZARA GÖMÜLEN BÜYÜLER

0
23

Mezara gömülen büyüler elbette kara büyüler arasında yer alan ve oldukça şeytani bir büyü olarak karşımıza çıkmaktadır. Büyün kara büyülerde olduğu gibi mezara gömülen bütün büyülerde şeytani varlıklar görev alırlar ve yine bu büyüyü yapan kişiler elbette bu şeytani varlıklardan yardım ve destek alırlar. Bütün Kara büyülerde olduğu gibi mezara gömülen bütün büyülerde amaç zarar vermek ve ya yok etmektir. Bu yüzden kara büyüler yapılırken çok dikkat edilerek yapılması şarttır. Kara büyüler kapsamında olan bu mezara gömülen büyüler kişilerin işlerinin ters gitmesi için terk ettirmek için ve ya da kişilerin bütün hayatlarını alt üst etmek için yapılan bir büyüdür, buna en güzel örnek elbette sabun büyüsüdür.

Sabun büyüsü kolay malzemeler ile yapılsa da etkisi korkutucu derece etkilidir ve kişiler bu büyüden çok fazla etkilenecektir. Sabun büyüsünde piyasada satılan sabunlar değil de bu büyü için bulunan özel sabunlar vardır ve yine bu yapılırken bu sabunlardan yararlanılır. Bu sabunlar üzerine özel okumalar yapılarak büyüler devreye sokulur ve büyü tamamlandıktan sonra etkisi anında devreye girer etki süresi başlamış olur. Bütün kara büyülerde etki süresi her zaman çok kısadır, bunun nedeni ise, kara büyülerin hepsinde şeytani cinlerin kullanılmasıdır. Bu varlıklar kötülüğe hizmet ettiğinden dolayı büyüler yapılırken severek ve isteyerek yardım ederler.

Mezara gömülen büyülerin hepsi kara büyüler arasında yer almaktadır. Ölü toprağı büyüsünde yine ölen birinin mezarından alınan toprakla yapılan bir büyüdür ve yine bu büyü türü de çok etkili kara büyüler arasında yer almaktadır. Mezara gömülen sabunlar da vardır elbette bu büyülerin hepsi kötü amaçlara hizmet eder, bu yüzden kara büyüleri her hoca ve ya medyum yapmak istemez ve yine bu yüzden bu büyüler için papazlardan yardım ve destek alınır. Elbette bu yapılan büyüleri iyi bir medyum ve ya hoca bozabilir. Böyle bir büyüye maruz kalan kişi alanında iyi bir hoca medyum bulduğunda bu büyüden oldukça hızlı bir şekilde kurtulması mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here