ÖLDÜRME BÜYÜSÜ

0
28

Büyüler yapıldıklarında kişiler üzerinde bir etki alanı oluşturur ve bu oluşan etki negatif yönde olur. Bu etkiye giren kişiler kendilerini bir şekilde mutlaka belli ederler. Büyüler insanların iyi niyetle ve ya kötü niyetle yapılır, büyüler her ne amaç ile yapılırsa yapılsın dinimizde hiçbir yeri yoktur ve büyük günahlar arasında yer almıştır. Yine büyü yapmak ve yaptırmanın günah sayılmasının yanı sıra affı olmayan günahlardandır. Büyü yapmak ve yaptırmak Allah a şirk koşmak ve dinden uzaklaşmak anlamına gelmekte. İnsanlar büyü yapmanın ve yaptırmanın ne kadar günah olduklarını bilseler de büyü yapmaktan ve ya yaptırmaktan hiçbir zaman vazgeçememişler. İnsanların elde etmedeki hırsları büyüleri ortaya çıkarmıştır.

Kişi üzerinde büyü olduğunu nasıl anlaşılır sorusuna verilecek bir cevap vardır. Bazı durumlarda kişi kendi üzerinde bir büyü olduğuna inanmaz ve yasadığı her şeyin bir hayat akşından ibaret olduğunu zanneder. Bu durum özellikle aşk ve bağlama büyülerinde olan bir durumdur. Yapılan bazı kara büyüler çok etkilidir ve büyü yapılan kişi bunu fark edebilir. Yapılan bazı kötü büyülerde kişi her yönden etkilenir. Kişi önce psikolojikmen etkilenir, ruhsal duygu patlamaları yaşar ve kişi umutsuzluğa kapılır ve hayat sevincini kaybeder. Büyü yapılan insan her şeyden vazgeçer ve kendi köşesine çekilir. Yine büyü yapılan insanlar da kekemelik belirtileri de görülen durumlar arasında yer alır. Kişi ruhsal bunalımın yanında fiziki sorunlarda yaşayabilir. Büyülerin yapılış amaçları bu etki ve rahatsızlıklarla alakalıdır.

Yapılan büyüler büyü yapılan kişiyi büyü bozulana dek etkisi altında tutar. Kötü büyülerde genellikle büyü yapılan kişiye cinler musallat gönderilir ve o kişi ile uğraşırlar, devamlı büyü yapılan kişiyi rahatsız eder, rüyalarda rahatsız etmeye başladıktan sonra bu durum daha önemli ve ciddi boyutlara gelir. Kişi kendi akıl sağlığından şüphe etmeye başlar. Dışarıda karşılaştığımız sara hastalarının bir büyüden ve ya bir musallat yüzünden o hale geldiğini söylenebilir. Büyü yapılan kişinin hastalıklarla uğraşmadan önce büyü illetinden kurtulması gerekir. Büyü bozulmadığı sürece kişi bununla yaşamaya mahkumdur.

Büyüler çok eski tarihten bu güne varlığını hep korumuşlardır. Büyüler insanların istediklerini elde etmede en kısa yol görülmüş ve bu yüzden büyüler çok sık kullanılmıştır. Büyüler yapılırken cin dediğimiz bedensiz varlıklar ile iletişim kurarak yapılır, büyü yapacak kişiye bilgileri onlar verir ve büyü yapacak kişi bu bilgileri kullanarak büyü yaparlar. İnsanlar bazen çok çaresiz kalıp ve büyüden başka bir yol bulamazlar. Bu da büyü yapmanın ve ya yaptırmanın bir başka sebebidir. Büyüler çok çeşitli ve farklı amaçlar doğrultusunda yapılabilir. Kimisi iyi niyetler ile yaptırmak isterken kimi insanlar da kin ve nefret duyguları ile hareket ederek sadece intikam almak için ve ya sevmediği birine zarar vermek için yapar ve ya yaptırırlar. Büyüler her ne kadar iyi niyetlerle bile yapılsalar bile büyüler dinimizce yasak ve günah sayılır. Kişinin kaderi ile oynamak Allah a şirk koşmak anlamına gelir ve büyü yapan da yaptıran da dinden çıkmış kabul edilir.

Büyülerin yapılış amacı etkileri kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Her büyünün kendine göre yapılış şekli ve bununla birlikte etkisi bulunur ve bununla birlikte her büyüden herkes aynı oranda etkilenmez.

Öldürme büyüleri birden fazladır ve bu öldürme büyülerinin başında mezar büyüsü gelir ve bunu takip eden büyüler ise sabun büyüsü, yılan büyüsü, vodoo büyüsü dediğimiz büyülerdir. Mezar büyüleri mezardan alınmış toprak ile yapılan bir büyü ve bu büyü kara ve kötülük barındıran büyülerin arasında yer almasının yanı sıra aynı zamanda bir papaz büyüsüdür. Mezar büyüsü hiçbir zaman iyi niyetler ile yapılan bir büyü değildir. Hatta bütün kötü niyetleri içinde barından bir büyü olarak büyüler kuşağında yerini almıştır. Bu büyü işletmelerin müşterilerinin kesilmesi, işlerin kısmetlerin bağlanması ve huzursuzluk için yapılmasının yanı sıra aile içi huzursuzluk için de yapılabilmektedir. Yine iş yerinin dağılması o mekanın terk edilmesi ve yine ailenin parçalanması için yapılan bir büyüdür. bunların yanı sıra kişinin ölümü isteniyorsa yine bu büyü yapılabilir.

Mezar büyüsü mezarlıktan ve servi ağacının dibinden alınan toprak ve bu toprağın çamur şekline gelmesi için yedi ayrı çeşmeden alınan su ile yapılır ve bu yedi çeşmeden alınan su ile toprak birbirine karıştırılarak yoğurulur ve çamur kıvamı elde edilir. Elde edilen bu çamur kuru bir ağacın altına konularak bir süre burada bekletilir. Bu bekleme işleminden sonra bu çamur kırk parçaya bölünerek konulması istenen mekanlara konulur ve böylece mezar büyüsünün bir parçası daha tamamlanmış olur. Bazen de bu büyü yapılırken elde edilmiş çamura domuz yağı da eklenebiliyor, bu da edinilen bilgiler arasında yer alır. Kırk parçaya bölünen ve kötülük nereye gelmesi isteniyorsa o mekana bırakılır ve artık o mekana huzursuzluk kavgalar tartışmalar ve geceleri uykusuzluklar baş göstermiş olur. Mezar büyüsünde mekanlara konulan toprak parçaları ile kişilerde büyü etki etmeye başlar ve bu büyüye maruz kalan kişiler geceleri uykusuzluk çektiği için sabahları yataktan kalkamazlar ve işyerlerine gitmek istemezler, eli kolu bağlanmış gibi dururlar, bu büyünün etkisinde olan kişiler elbette olumsuz olan her şeyi üzerlerine çeker ve maalesef bunların yanında büyük mutsuzluklar yaşarlar.

Bu büyüden kurtulmanın yolları ve yöntemleri vardır, öncelikle uzman birini bularak bu kişiden yardım alınması gerekir. uzman kişi bulunduktan sonra büyünün olduğu mekanda ruhani bir temizlik yapılmalıdır. Bu işlemin ardından bu negatif enerji olan habis ruhlar daire içine alınarak bir bağlama işlemi yapılması gerekir.

Yılan büyüsü denilen büyü türü kara ve kötülük içeren büyüler arasında yer alan ve çok etkili büyülerdendir. Bu büyü yaptırılırken mutlaka uzman ile iş birliği yaparak gerçekleştirilmesi önerilir. Yılan büyüsü papaz büyüleri arasındadır ve yapımı oldukça zor olan büyülerden biridir. Bu büyü çoğunlukla sevenleri ayırmak için yapılan ve yanı zamanda aile içine huzursuzluk vermek adına çok etkili bir büyüdür. Kara büyüler arasında yapımı en zor olan büyüler arasında yer alır.

Bu büyü de yine yılanın dişi derisi yağı gibi birçok parçası ile yapılır. Bu büyü ayırma büyüsü olarak bilinir ve en çok eşleri birbirinden ayırmak için yapılan bir büyüdür. Her bir parçası çeşitli işlemlerden geçirilerek büyü tamamlanır. Büyü tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişinin evinin eşiğine sürülür ve artık kişi sevdiği insanı ve ya eşini yılan gibi görmeye başlar, o kişi ile aynı ortamda bulunamaz ve sürekli tartışma yaşanır ve ayrılıkla sonuçlanır. Bu büyü yapılırken yılanın dişleri güneşte bir süre bekletilip üzerine dua okunur ve büyünün bir işlemi biter, yağı ve diğer parçalarına da okuma yapılır aynı şekilde ve bir muska hazırlanır, ve 7 kat katlama yapılır ve her bir katlama da yine dualar okunur.

Bu büyünün çok etkili olmasından dolayı doğru yapıldığında büyü en kısa zamanda etkisini gösterecektir. Sonuç olarak ta birbirini seven eşler maalesef ayrılacaktır. Bunların yaşanmaması için kişinin oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Böyle bir durumda alanında uzman birinden yardım almak gerekir ancak bu büyünün bozulması pek mümkün değildir. Uzman biri ile ancak büyünün etkisi en hafif haline getirilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here