PAPAZ BÜYÜSÜ BOZUMU

0
22

Papaz büyüleri çok etkili büyüler olmakla birlikte sonuçları çok kısa zamanda alınabilecek büyülerdir. Bu büyülerin amacı giden birini geri getirmek ya da birini kendine bağlamak için yapılır. Bu büyü yapılırken bir papaz dan destek alınır. Bunları bir hocanın yapmamasının nedeni, dinimizce caiz ve aynı zamanda uygun olmayan şekillerde yapılması hocaların yapmak istememesine sebep olmuştur. Bu yüzden bunlara papaz büyüsü adı verilmiştir. Yalnız bir papazın bu büyüyü yapmış olması bu büyünün sadece papazlar tarafından bozulacak anlamına gelmez. Papazın yaptığı bir büyüyü alanında uzman medyum ya da hoca çözebilir. Bazı hocalarda bir büyüyü çözemediğinde papaz büyüsü yapılmış diyerek işin içinden sıyrılmışlardır. Papaz büyüleri kadının adet kanından ya da erkeğin menisi kullanılarak yapılır ve bu durum dinimizce uygun görülmez.

Papaz büyüsünün yapıldığı kişi kendi iradesi ile hareket edemeyecek duruma gelir. Duygu yoğunluklarını çok ani yaşar ancak bu değişikliği kendisi fark edemez. Çevresi tarafından fark edilip uyarsalar dahi kendisi bu düşüncelere karşı çıkar ve duygularına yenilir. Bu büyünün etkisiyle bağlandığı kişinin sözünden çıkmayacak ve ona karşı zaafları olacaktır. Bu yüzden bu büyü çok etkili büyüler arasında yer alır. Bu büyüden kurtulmak için mutlaka alanında çok iyi ve başarılı olan bir medyum dan ve ya hocadan yardım almak gerekir. Bu büyüyü bozmak kolay olmadığı gibi biraz da masraflı olacaktır. Bu büyüler bozulurken hayvan uvuzları ve çeşitli bitkiler kullanarak yapılır. Büyü bozulurken bu malzemeler olmadan yapmak mümkün olmaz. Bu büyünün etkileri iyi bakım ve çalışma sonrasında iki haftalık bir süre zarfı içinde etkisini gösterecektir. Büyünün bozulduğunu anlayan kişi tekrar bu büyüyü yaptırabilir. Bu bozulan büyünün kendisini tekrarladığı anlamına gelmez. Yeni bir büyü yapıldığı için bu durum oluşur.

Bu büyüden kurtulmak ve tekrar böyle bir büyü ile karşılaşmamak için büyü bozulduktan sonra kişiye bir koruma vefki yapılması en doğrusudur. Bu şekilde büyülere karşı bir koruması olacak ve yapılan büyülerden etkilenmeyecektir. Bu büyüden kurtulmak isteyen mutlaka alanından uzman birinden yardım alması gerekir, diğer türlü kurtulmak mümkün değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here