PAPAZ BÜYÜSÜ ETKİLERİ

0
31

Papaz büyüsü ile ilgili toplum arasında yaygın olan iki inanç türü bulunur, biri bu büyüyü sadece papazların yaptığı, bir diğeri ise, bu büyünün kadının adet kanı ve erkeğin menisinden yapılmasıdır. Aslına bakacak olursak bunlar yanlış bilgilerdir ve inançlar değil ancak eksik bir bilgi ve inanıştır. Papaz büyülerini genellikle papazların yapmasıdır. Papaz büyüsü ismini almasının sebebi ise, bu büyülerin dinimizce hiç uygun olmayan yöntemler ile yapılmasından kaynaklanmaktadır. Kadının aybaşı kanı ve ya erkeğin menisi dışında kullanılan başka malzemelerde bulunmaktadır ve yine bu malzemeler dinimizce hiç uygun değildir. İnsan ve Havyan uvuzları da yine bu büyülerin yapılmasında kullanılan malzemeler arasında yer alır.

Papaz büyüleri her zaman kötü amaçlara hizmet etmektedir ve dinimizce uygun olmayan yöntemler ve malzemeler kullanılır, bu yüzden dinimizi yaşayıp ona göre davranan hoca ve medyumlar bu büyüleri yapmak istemez ve bu durumda papazlar devreye girer, papaz büyüleri insanları ayırmak, düşmanlık etmek, kişiyi bunalıma sokmak ve ya ortadan yok etmek için yapılırlar. Papaz büyüsü çok zahmetli yapılan ve çok etkili büyülerdir. Kadının adet kanından ve ya erkeğin menisinden yapılan büyüler bağlama büyüleri arasında yer alır. Kadının adet kanı kullanılarak yapılan papaz büyüsünde ,büyü yapılan erkek bir anda büyü yaptıran kadını düşünmeye başlar ve o kadından başkasını gözü görmez, sürekli o kadını görmek ve yine o kadın ile vakit geçirmek ister. Erkek bu kadın olmadan yaşayamaz duruma gelir. Kadınlar bu büyüyü eşlerine ve ya elde edemedikleri erkeklere yaparlar. Bu büyü ile kadın ölene kadar erkeği kendine bağlamış olur. Yine çok etkili olan papaz büyüsü, ölü toprağı büyüsüdür. Bu büyü yapılırken ölünün toprağı ile yapılır. Kişiyi yok etmek için yapılan bir büyüdü çeşididir ve çok etkilidir.

Papaz büyülerinin diğer özelliği ise, her bakımda çıkmamasıdır. Bunun için hoca ve medyumlar özel bakımlar ile görebilirler. Bir diğer yanlış inanç ise, bir papaz büyüsünü yine ancak bir papaz çözebilir. Böyle bir şey yok, alanında iyi olan hoca ve medyumlar papaz büyülerini rahatlıkla çözebilir. Bu yüzden alanında uzman birinden yardım almak en doğrusu olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here