PAPAZ BÜYÜSÜ NE DEMEK?

0
20

Papaz büyüsü elbette kara büyüler arasında yer alan büyü çeşitlerindendir. Bu kara büyüleri genelde papazlar yaptığından dolayı papaz büyüsü ismini almıştır. Çoğunlukla papaz büyülerini papazlarının yapmasının nedeni dinimizin uygun görmediği ve aynı zamanda haram olarak görülen ve kabul edilen yol ve yöntemler ile yapılmasıdır. Her büyünün yapılış şekli kullanılan malzemeleri ve etki süresi elbette farklıdır. Burada önemli olan büyü yaptıran kişinin hangi amaç ile yaptırdığı önemlidir. Her büyünün yapılış amacı farklıdır ve doğal olarak etkisi de farklı olacaktır her zaman. Büyüler ya iyi amaçlar ya da kötü amaçlar için yapılmaktadır. Büyünün günah olduğunu ve affedilmeyecek günahlardan olduğu açık ve net bir şekilde belirtilmiş olsa bile maalesef büyü yolu çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. insanların elde etmek istediklerine karşı olan zaafı büyülerin yaygın olmasına büyük katkı da bulunmuştur. Çok eski dönemlerden bu yana büyüler tılsımlar her zaman insanlarda merak duygusunu ortaya çıkarmıştır.

Büyüler yapıldıkları amaçlarına göre yapılış uzunlukları ve yine ne kadar sürede etki edeceği de değişmektedir. Yapılan bazı büyüler çok kısa zamanda etki ederken bazı büyülerin yapılış uzunlukları ve etki süreleri oldukça fazladır. Genel olarak şunu belirtmek gerekir ki kara büyülerin etkileri her zaman daha hızlıdır, çünkü bunlar şeytani büyülerdir ve şeytan her zaman kötülükler için hazırda bekler ve yapanları cehenneme sürüklemek için destek olurlar. Yine büyüler yapılırken özel olan zamanlar ve durumlar da vardır. Gece yapılan büyüler, dolun ay da yapılan büyüler, yine kan ile yazılan büyüler gibi özel zamanların gerektiği büyüler de bulunmaktadır. Her büyü için farklı ve gerekli ortamlar vardır. Bu örnek verdiğimiz özel zamanlarda yapılan büyüler daha fazla zaman ve birkaç işlemden geçtikleri için etki süreleri de normal olarak uzamaktadır.

Yine yapılan büyünün hangi amaç ile yapıldığı da çok önemlidir, aynı zamanda kişinin inancı da büyük ölçüde büyünün üzerinde çok etkilidir. Eğer ki kişi dinine bağlı biri ise ve ibadetlerini de yapıyorsa bu kişi elbette büyüden çok fazla etkilenmeyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here