PAPAZ BÜYÜSÜ NE?

0
22

Papaz büyüsü dediğimiz bu büyü çeşidini açıklamadan önce, büyünün ne olduğunu açıklamak daha doğru olur. Büyü dediğimiz kavram çok eski dönemlerden bu yana insanların elde edemedikleri her şeyi doğaüstü güçler kullanarak elde etmek çabası diyebiliriz. Büyüler çok çeşitli olmakla birlikte her büyünün yapılış amacı ve yapılış yöntemi farklı ve çeşitlidir. Her büyü farklı amaçlara hizmet eder. kimi büyüler insanlara zarar vermeden hayırlara vesile olması için yapılırken kimi büyüler de tamamen zarar verme amacı işle yapılırlar. Bu yüzden büyüler kendi aralarında ak büyü ve kara büyü olarak ikiye ayrılmıştır. Kara büyüler ak büyülere göre daha kısa sürede etki eder ve büyü yapılan kişiyi daha fazla etkiler. Bunun sebebi ise, yapılan bu kötü büyüler şeytanidir ve şeytan bu kötülüklerin gerçekleşmesi için insanlara yardım eder ve insanları kendi tarafına çekmek için her şeyi yapar.

Papaz büyüleri bağlama ve ayırma için yapılan büyülerdir. Papaz büyülerine ait iki inanç vardır. Biri papaz büyülerini sadece papaz yapar ve bozar inancı , diğeri de dinimizce uygun olmayan yöntemler kullanılarak yapıldığı için sadece papazların yaptığıdır. Papaz büyüler dinimizce uygun olmayan yöntemler ile yapıldığından dinini yaşayan kişilerin bu büyüleri pek yapmadığını bilmekteyiz. Papaz büyüleri hayvan uvuzları kullanılarak yapıldığı gibi kadının adet kanı ve erkeğin de menisi kullanılarak yapılmaktadır. Bu büyü ile bir erkeği ve ya bir kadını kendine bağlayabilir. Kadının istediği erkeği kendisine bağlamak için yapabileceği gibi bir erkeği kendisine bağlamak istediği kadın içinde yapılabilmektedir. Bu büyü çeşidi etkili bir büyüdür. Büyü yapılan kişi o kişiden başkasını düşünemez ve kendini ona adar. Bu büyü yüzünden birçok yuvanın yıkıldığı bilinir. Yine bu büyü sevdiği insanı kendine bağlamak için yapıldığı gibi giden sevgiliyi ya da giden eşi geri döndürmek için de yapılabilir.

Yapılan papaz büyülerini yalnızca bir papaz bozabilir inancı çok yanlıştır. Büyüyü yapan kişi bir papaz olsa da bu alanda uzman olan bir hoca ve ya medyum yapılan bir papaz büyüsünü rahat bir şekilde çözebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here