SABUN BÜYÜSÜ

0
16

Kara büyü olan ve halk arasındaSabun büyüsü olarak bilinen bu büyü çeşidi kötü niyetli yapılan büyülerin en etkili olanlarındandır ve çözülmesi çok zor olan bir büyü çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sabun büyüsü çok eski dönemlerden günümüze kadar yapılmaktan vazgeçilmeyen büyüler arasındadır, sadece kötü niyetlerle yapılır ve en etkili kara büyüler arasında yerini almıştır. Bir insana sadece zarar vermek, ölüme sürüklemek, akıl sağlığı ile oynamak başlıca etkiler arasındadır.

Sabun büyüsü en çok bir kişinin düşman olarak gördüğü ve zarar vermek istediği insan için yapılmasının yanında amaç sadece o insanı yok etmek ve ya zarar görmesini bu büyü ile sağlamaktır. Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer aldığından her hocanın ve ya medyumun yapacağı bir büyü değildir. Sabun büyüsü hazırlanma ve masraf bakımından çok kolay gibi görünse de aslında zordur. Çünkü, sabun dediğimiz malzeme dışarıda yani marketlerde satılan sabunlardan değildir. Özel sabunlar olup her yerde bulunmaz. Bu kara büyü de sabuna iğneler batırılarak dualar okunur ve her duanın ayrı bir anlamı ve amacı var olur, işlemler bitirildikten sonra isim yazılır ve son dua okunduktan sonra bir kuyuya ve ya bir toprağa gömülerek büyü aktif hale gelmiş olur. Bu büyü zarar vermek amacı ile yapıldığı gibi giden sevgiliyi ve ya giden eşi geri döndürmek içinde yapılan bir büyüdür. Bunda ise hazırlanmış sabun bir dere ya da akarsu kenarına konularak falan kişi aşkımdan erisin ve ya eşim geri dönsün diye niyet edilerek sabun bırakılır.

Büyü yapılan kişi önce psikolojik açıdan etkilenmeye başlar, umutsuzluk ve karamsarlık ilk ortaya çıkan durumlar arasında yer alır. Sabun doğal şartlar altında erimeye başlamasından sonra büyü en etkili şekilde kişiyi etkilemeye başlar. Bu büyü öldürmek ve yok etmek amacı ile yapılmışsa sabun eridikçe büyü yapılan kişi hastalanarak yatağa düşecek ve bu büyüyü bozacak biri olmadığı sürece, büyü yapılan kişi ölüme mahkum olacaktır malesef. Daha önce de belirttiğimiz gibi bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve Sadece kötü amaçlar ve kişiye zarar vermek için yapılır.

TEILEN
Önceki İçerikBİRLEŞTİRME VEFKİ
Sonraki İçerikBOĞA BURCU 2016

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here