SABUN BÜYÜSÜ BOZMA

0
20

Sabun büyüsü dediğimiz büyü çeşidi, kara büyüler arasında yer almaktadır ve sadece kötü amaçlar için yapılan ve kullanılan bir büyüdür. Büyü yapılan kişiye zarar vermek ve ya yok etmek başlıca yapılma sebepleri arasındadır. Sabun büyüsü kara büyüler arasında yer aldığından dolayı her hoca bu büyüyü yapmamaktadır. Bu büyüler genellikle papazlar tarafından yapılmakla birlikte bu büyü sonuçları çok tehlikeli olan büyüler arasındadır.

Kişi kendisine büyü yapıldığını anlamaz ve fark etmez ise sonu ölüme kadar gidebilir. Eğer ki kişi kendi üzerinde bi şeyler anlıyorsa ve ya hissediyorsa hiç vakit harcamadan alanında uzman bir medyum bularak kendisine bir bakım yaptırması en doğru olan olacaktır. Bu büyünün yapıldığı kişi hayatında maalesef kötü şeyler yaşamaya başlar ,ruhsal olarak çöküntüye uğrar, hayattan umudunu keser ve bedeni hastalanmaya başlar, bu büyüyü bozduramazsa hayatındaki her sey daha kötüye gidecektir. Büyü yapılan kişi ilk olarak umutsuzluğa kapılır insanlarla konuşmayı bırakırken kendi içine kapanır ve hep çok düşünceli dururlar. İnsanlarla olan ilişkilerini kestiği için yapayalnız kalır ve bu büyü çok etkili olduğu için sağlığı bozulacak ve yataklara düşecektir ve belki de bu büyü o kişinin ölümüne neden olacaktır. Eğer kişi anlarsa bir şeylerin ve bir medyumdan yardım isterse, medyum bir bakım yapıp ardından nasıl bir yol izleneceğine karar verecektir. Öncelikle medyum büyü yapılan kişiyi koruma altına alarak ve bir koruma vefki hazırlayacaktır. Büyü yapılan kişiyi koruma altına aldığı gibi bundan sonra yapılacak sabun büyülerine karşı korur.

Sabun büyüsü kara büyüler arasında olduğu için hiçbir zaman bu büyünün yapılması tavsiye edilmez. Yapılması kolay görünse de sonuçları çok etkili ve zarar vericidir. Kişinin bu büyüyü yaptırması için papazlara gitmesi gerekebilir. Nedeni ise normal medyumlar ve hocalar bu büyüyü yapmak istemeyeceklerdir, çünkü kara büyüyü her hoca ve ya medyum yapmak istemez. Kara büyüleri genellikle papazlar yapar, kara büyüler arasında yer alan sabun büyüsü sadece kötü amaçlara hizmet ettiğinden dolayı hiçbir zaman tavsiye edilmeyecektir. Bir insan ne kadar kötü olsa da ölümü haketmez ve Kişinin bu büyüyü yaptırırken bunları da bilmesi gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here