SİRKELİ SU İLE YIKANMAK

0
21

Sirkeli su ile yıkanmak kişilerin üzerinde bulunan kötü ve negatif enerjilerden kurtulmasında yardımcı bir yöntem olarak yerini almıştır. Kişi üzerinde bir büyü ve ya negatif bir enerji düşünüyor ve ya hissediyor ise sirkeli su ile yıkanmak kişiye mutlaka iyi gelecektir. Kişi sirkeli su ile banyo yaptığında bunu elbette dualar eşliğinde yapması yararına olacaktır. Bunun yanı sıra evini sirke ile temizleyip silmek yine evdeki kötü ve negatif enerjileri yok etmekte etkili bir yöntem olacaktır.

Sirkenin geçmişi çok eski zamanlara dayanmaktadır, peygamber efendimizin döneminde peygamber efendimiz sirkeyi tavsiye etmiştir. Sirkenin birçok şeye iyi geldiğini söylemiş ve hatta sirkenin içilmesi gerektiğini de eklemiştir. Büyülerin varlığını herkes kabul etmiştir, büyülerin iyi niyeti yoktur. Kutsal kitabımızda da yazıldığı gibi büyüler gerçektir ve her dönemde varlığını korumuştur, büyüler haram kılınmasının yanı sıra büyük ve affı olmayan günahlar arasında yer almıştır. İnsanların büyü işlerinden uzak durması gerektiği belirtilmiştir. Büyüler ile istenen her ne ise, bu istek ALLAH tan değil, şeytani güçlerden istenir ve büyüler yapılırken yardım alınan ve cin diye tabir ettiğimiz ruhani varlıkların desteği ve yardımı ile yapılırlar. Bu yüzden ALLAH tan istemek yerine başka varlıklardan istendiğinden dolayı büyük bir günah kabul edilmiştir ve insanların uzak durması istenmiştir. Buna rağmen büyüden medet uman kişiler dinden çıkmış ve ALLAH a şirk koşmuş anlamına gelmektedir.

Büyü yapmak kadar bozmak ta çeşitli işlemler gerektirir. Büyü ile uğraşan kişiler nasıl ki çeşitli işlemler yaparak büyüyü tamamlıyorsa, büyü bozma işlemleri de aynı şekildedir. Büyü bozmak için çeşitli yöntemler vardır, yapılan büyüyü bozmak için dua yolu izlenebildiği kadar kişinin dualar okuyarak sirkeli su yıkanması banyo yapması ve aynı zamanda evini sirke ile silmesi büyü bozmada etkili bir yöntemdir. Ancak bu sirkenin üzüm sirkesi olmasına dikkat edilmelidir. Bu tür işlemlerde üzüm sirkesinin kullanılması tavsiye edilir.

Böyle bir durumda kişilere sirke ile yıkanmak banyo yapmak ve hatta sirkeyi içmesi bile önerilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here