SU FALLARI

0
21

Su falına bakabilen kişi sayısının oldukça az olduğunu herkes bilir. Bu yüzden su falı diğer fal bakma yöntemlerinden kendini ayırmayı başarmış bir fal türüdür. Bu fala bakabilen kişi sayısının az olmasının nedeni, bu fala bakacak kişinin ruhunun temiz olması şarttır. Bu yüzden bu fala bakmak herkesin yapabileceği bir fal değildir. Çoğu kişi bu fala bakmak istemez ve aynı zamanda korkar. Bu fala bakacak kişi kendini tüm kötülüklerden arındırmış pozitif bir insan olmalıdır. Bu şartları yerine getirebilen kişiler ancak su falına bakabilir. Günümüzde bu fala bakabilen çok az sayıda insan bulunur ve bu sayı 5 ile 10 arasında diyebiliriz. bu fala bakarken kişi kendini bu boyuttan soyutlar ve ruhsal alem ile bağlantı kurmaya başlarlar. Ruhsal boyut ile bağlantı kurduğunda ve ya bunu hissetmeye başladığında kişi gereken soruları sorarak fal bakma işlemini başlatır. Bu fal yönteminde kişi yine su kullanarak bu fala bakar.

Yer gök dua deriz ya, gerçekten yer ve gök üzerine kurulu, büyü yaparken yapılan bir büyüyü bozarken ve yine çeşitli şeyler yaparken, kötülüklerden kurtulmak için genelde hep dua okuruz. Dualar ile insanlar kötülükten kurtulabilir. Yapılan bir büyüde ve ya negatif enerjiden kurtulabilir. Kişi üzerinde herhangi bir büyü hissettiğinde bile dua okuyabilir. kendisinde bir büyü hissettiğinde eve ya büyü belirtilerini fark ettiğinde dua okumaya başlayabilirler. Her şeyde dua varsa, su falında da yine dualar ile bakılabilir. Her işin başı elbette duadır.

Su falına bakarken bir tas su ile bakılmaktadır. Kişi içindeki tüm kötü ve şeytani duygulardan arınması gerekmektedir. Bunun ardından ancak su falına bakılabilir. Kişi bir tas suyu aldıktan sonra karanlık bir mekana gitmelidir. Su falına bakacak kişi karanlık bir yere gidip su dolu tası önüne koyarak su falı duasını okuyarak ve bir taraftan da yoğunlaşarak fal bakma işine başlayabilir. Kişi bu dualar ile kendini bu boyuttan başka bir boyuta gönderebilir. Kişi bunu hissettiğinde sorular sorarak cevaplar alır. Bu fal bakma yönteminde ise, kişi mutlaka meleklerden yardım almalıdır. Çünkü su falı diğer fal yöntemlerinden daha farklı ve özel bir fal bakma yöntemidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here