TIRNAK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR?

0
30

Tırnak büyüsü olarak adlandırılan büyüler en çok aşk büyülerinde kullanılan bir parçadır. Kişinin tırnağı ile yapılan büyüler diğer büyülere oranla çok etkili büyülerdir. Bunun nedeni ise, büyüler yapılırken büyü yapılacak kişinin dns ını taşıyan parçalar ile yapıldıklarında her zaman daha etkili olmuştur. Bir kişinin aşık olması ve aynı zamanda psikolojik baskı altına almak için birden fazla yol vardır, büyüler de bu yollardan biridir tabiki, bu büyüler ile aşık etmek istenen kişi ve yine o kişiyi birlikteliğe ikna etmek ve ilişkiye ikna etmek için bu yollar kullanılmaktadır. bunları yapmak için büyü yolu kullanılır.

Tırnak ile yapılan büyüler etkisi çok yüksek olan bir aşk büyüleri arasındadır. Aşık olması istenen kişi için bu büyüler yapılabilir. Bu büyüleri yaparken çok dikkatli olmak gerekir. Tırnak büyüleri de kendi içlerinde ayrılırlar, bunlardan biri tırnak yedirme büyüsüdür yine bunun yanı sıra tırnak yakma ve kül halinde kullanma gibi kendi içlerinde gruplara ayrılmıştır. Bunlar bağlama ve aşk büyüsü olarak gruplandırılır. Bu bağlama aşk büyüleri yapılan kişiye doğrudan zarar vermese de etkisi mutlaka olacaktır, bu psikolojik ve fiziksel zararlara sebep olabilmektedir.

Tırnak büyüsü duası olan bir büyü diyebiliriz, büyü yaparken dua etmek ve aynı zamanda tılsım hazırlamak ta gerekir. Bu da havas ilmini bilen birinden yardım ve destek almak anlamına gelir. Havas ilmi dediğimiz ilim ise çok fazla bilgi gerektiren bir alandır. Her hoca ve medyum bu işi yapamaz, özellikle tılsım hazırlamak gibi işlemlerde havas ilmini bilen birisi yapması elbette daha iyi olacaktır.

Tılsım hazırlanarak ve duası okunarak yapılan tırnak büyüleri çok etkili bir büyü olmuştur. Büyü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle uzman bir hoca ve ya medyumdan yardım alması gerekmektedir. uzman birini bulduklarında yapılacak bir bakımın ardından kişi ne amaç ile büyü yaptırmak istiyor ise, ona göre yollar ve metotlar bulunur ve ona göre işlemler ayarlanır. Bu yüzden uzman birinden yardım ve destek almaları çok önemlidir. Doğru kişiye bulunmaz ve ona gidilmez ise, etkili sonuçların yanı sıra durum daha kötüye gidebilmektedir. Bu yüzden her zaman dikkatli olmakta fayda vardır.

TEILEN
Önceki İçerikTIRNAK BÜYÜSÜ TUTAR MI?
Sonraki İçerikTILSIMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here