ÜCRETSİZ SU FALI

0
32

Su falı bakma konusunda su falının ne kadar çok gerçekleri anlattığını herkes bilir ve su falına olan güven fazladır. Su falı dediğimiz fal bakma yöntemi ile bakabilen kişi sayısı oldukça azdır. Bu yüzden su falı diğer fal bakma yöntemlerinden kendini ayırmayı başarmıştır. Bu fala bakabilen kişi sayısının az olmasının nedeni, bu fala bakacak kişinin ruhunun temiz olması gerekmektedir. Bu yüzden bu fala bakmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Çoğu kişi bu fala bakmak istemez ve hatta korkar. Bu fala bakacak kişi kendini tüm kötülüklerden arındırmış pozitif bir karakter olmalıdır. Bu şartları yerine getirebilen kişiler ancak su falına bakma enerjisine sahip olabilir. Günümüzde bu fala bakabilen çok az sayıda insan vardır ve bu sayı 5 ile 10 arasında diyebiliriz. bu fala bakarken kişi kendini bu boyuttan kendini tamamen soyutlar ve ruhsal alem ile bağlantı kurmaya başlar. Ruhsal boyut ile bağlantı kurduğunda ve ya bunu hissetmeye başladığı anda ise kişi gereken soruları sorarak fal bakma işlemini başlatabilir. Bu fal yönteminde kişi yine su kullanarak bakar.

Yer gök dua ile deriz ya herkes insan gibi, gerçekten yer ve gök üzerine kurulu, büyü yaparken yapılan bir büyüyü bozarken ve yine çeşitli şeyler yaparken, kötülüklerden kurtulmak için hep dua okuruz. Dualar ile insanlar kötülükten kurtulabilir ve ya korunabilir. Yapılan bir büyüde ve ya negatif enerjiden tamamen kurtulabilir. Kişi üzerinde herhangi bir büyü hissettiğinde bile dua okuyabilir. Kişi kendisinde bir büyü hissettiğinde ve ya büyü belirtilerini fark ettiğinde dahi dua okumaya hemen başlayabilir. Her şeyde dua var ise, su falında da yine dualar eşliğinde bakılabilmektedir. Her işin başı elbette duadır.

Su falına bakarken bir tas su ile bakılmaktadır. Kişi ilk önce içindeki tüm kötü ve şeytani duygulardan kendini arıtması gerekir. Bunun ardından ancak su falına bakma işine geçebilir. Kişi bir tas suyu aldıktan sonra karanlık bir mekana ihtiyaç duyacaktır. Su falına bakacak kişi tek başına karanlık bir yere gidip su dolu tası önüne koyarak su falı duasını okuyarak ve bir taraftan da yoğunlaşarak fal bakma işlemine başlayabilir. Kişi bu dualar ile kendini bu boyuttan başka bir boyuta trans olabilir. Kişi bunu hissettiği anda sorular sorarak cevap alabilir. Bu fal bakma yönteminde ise, kişi mutlaka meleklerden yardım almalıdır. Çünkü su falı diğer fal yöntemlerinden daha farklı ve özel bir fal bakma yöntemidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here