ÜCRETSİZ SU FALI

0
21

Su falına bakabilen kişi sayısı oldukça azdır malesef. Bu yüzden su falı diğer fal bakma yöntemlerinden kendini ayırmayı bu açıdan. Bu fala bakabilen kişi sayısının az olmasının nedeni ise bu fala bakacak kişinin ruhunun temiz olmasının gerekmesidir. Bu yüzden bu fala bakmak herkesin yapabileceği bir şey değildir. Çoğu kişi bu fala bakmak istemez ve hatta korkar bile. Bu fala bakacak kişi kendini tüm kötülüklerden arındırmış pozitif bir kişi haline dönüşmüş biri olmalıdır. Bu şartları yerine getirebilen kişiler ancak su falına bakabilir. Günümüzde bu fala bakabilen çok az sayıda insan vardır ve bu sayı 5 ile 10 arasında diyebiliriz. bu fala bakarken kişi kendini bu boyuttan soyutlar ve ruhsal alem ile bağlantı transa geçer. Ruhsal boyut ile bağlantı kurduğunda ve ya bunu hissetmeye başladığı anda kişi gereken soruları sorarak fal bakma işlemine geçebilir. Bu fal yönteminde kişi yine su kullanarak bakar.

Yer gök dua ile deriz ya, gerçekten yer ve gök dua üzerine kurulu, büyü yaparken yapılan bir büyüyü bozarken ve yine çeşitli şeyler yaparken, kötülüklerden kurtulmak için hep dua ve esmalar okuruz. Dualar ile insanlar kötülükten kurtulabilirler. Yapılan bir büyüde ve ya negatif enerjiden kurtulabilirler. Kişi üzerinde herhangi bir büyü hissettiğinde bile dua okuyabilir. Kişi kendisinde bir büyü hissettiğinde eve ya büyü belirtilerini fark ettiğinde dahi dua okumaya başlayabilirler. Her şeyde dua var ise, su falında da yine dualar eşliğinde bakılabilir. Bazı su falına bakan kişiler ücretsiz yapmaktadırlar. İnternet ortamından araştırırken bunu sıklıkla görebiliriz. Böyle kişilerin varlığı çaresiz kalmış insanlar için çok büyük bir iyiliktir.Her işin başı elbette duadır.

Su falına bakarken bir tas su yardımı ile bakılır. Kişi öncelikle içindeki tüm kötü ve şeytani duygulardan kendini arıtması gerekir. böyle bir durumda ancak su falına bakabilir. Kişi bir tas suyu aldıktan sonra karanlık bir mekana ihtiyaç duyulmaktadır. Su falına bakacak kişi tek başına karanlık bir yere gidip su dolu tası önüne koyarak su falı duasını okuyarak ve bir taraftan da yoğunlaşarak fal bakma işlemine başlayabilir. Kişi bu dualar ile kendini bu boyuttan başka bir boyuta gönderebilir. Kişi bunu hissettiği anda sorular sorarak bu sorulan sorulara cevaplar alabilir. Bu fal bakma yönteminde ise, kişi meleklerden yardım almalıdır mutlaka. Çünkü su falı diğer fal yöntemlerinden daha farklı ve özel bir fal bakma yöntemidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here