ÜMMÜS SÜBYAN

0
24

Ümmüs sübyan dişi bir şeytanın ismidir. Bu dişi şeytanın amacı sadece zarar vermek ve yok etmektir. İnsanlara zarar vermek için yemin bile etmiş bir şeytandır. Bu yüzden musallat olduklarında kolay kolay bırakmazlar ve musallat oldukları kişiye her zaman zarar verirler. İnsanların bu dişi şeytandan korunmaları için mutlaka bir koruma muskası taşıması gerekmektedir. Aksi halde kişiler bu durumdan büyük zarar görebilirler.

Bu dişi şeytan türü, hamile kadınlara, yeni doğan bebeklere ve aynı zamanda loğusa kadınlara musallat olmaya çalışırlar. Bunların dışında 65 yaş ve üstü erkek ve kadın herkese musallat olabilirler. Musallat oldukları kişiyi hiç rahat bırakmazlar ve onlara zarar vermek için her yolu denerler. Musallat oldukları kişilere hastalık verirler. Yine musallat oldukları bebekler vardır, musallat oldukları bebekler bir çok hastalık ile karşı karşıya kalabildikleri gibi geceleri uyuyamama, havale, sebepsiz ağlamalar, özürlü bebekler gibi bir çok hastalık ile karşılaşmak mümkündür. Bu rahatsızlıkların en hafifi ise, hiper aktiflik ve musallatlı bir yaşamdır. Bu musallat bebeği anne karnında iken de yakalayabilmektedir. Anne karnındaki ölümlerin ve ya hastalıkların sebebi büyük olasılık ümmü sübyan dır. Bu dişi şeytan bebeği bir şekilde yok etmeye çalışacaktır. Anne bazen sürekli düşük yapar ve ya bebek doğmadan ölür, bebek şanlı ise doğar ancak bu sefer de yukarıda saydığımız hastalıklar ile karşılaşabilir. Bebek ve çocuklara musallat olduklarında bırakmazlar, 11 yaşına gelene kadar çocuğu yok etmek ve öldürmek içi her yolu deneyecektir. Çocuk bu dönemleri atlatırsa eğer, bir daha bu dişi şeytan yüzünden ölüm tehlikesi yaşamaz ancak bir ömür bu musallat ile yaşarlar, bu şekilde olan insanlar genelde evlenemez ve çoğalamazlar.

Bu dişi şeytan insanlara yaşlı pis ve çirkin bir kadın şeklinde görünürler, insanları bakışları ile tesirleri altına alırlar. Hastalık göz göze geldiği anda başlar. Bu musallat türünden korunmak için mutlaka alanında uzman birinden yardım almaları gerekmektedir. Bu tehlikeli varlıklardan korunmak için insanların koruma takmaları ve bir ömür o korumaları ile durmaları gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here