ÜZERİMİZDEKİ BÜYÜDEN NASIL KURTULURUZ?

0
20

Büyüler yapılış amacına ve yapılış şekline göre değişmektedir. Büyüler günümüze kadar sürekli kullanılmıştır, insanlar için büyü demek çaresizliğin çaresi olarak görüldüğünden hiç vazgeçmemiştir. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak günah sayılmış ve bu hataya düşen insanların dinden çıkmış sayıldıkları bilgiler dahilindedir. Büyü yapıldığında büyü yapılan kişinin özgür iradesi elinden alınmış olur ve yapmış olduğu her şey kendi isteği ile yapmamış olur. Kişi bu haldeyken kendisi hakkında karar veremez duruma gelmiş olur. Büyü her ne kadar dinimizce kabul görmüş olsa bile büyük günahlar arasında yer almaktadır ve bununla birlikte affı olmayan günahlardandır. Ancak yapılan bir büyüyü bozdurmanın bir günahı bulunmamaktadır. Yapılan büyüyü bozdurmak hak sayılmıştır.

Yapılan büyülerin etkisi kişiden kişiye değişmektedir. Bu değişikliğin sebebi büyü yapılan kişinin inancı ile orantılıdır. Kişi inancı çok yüksek biri ise, büyüden çok fazla etkilenmeyebilir ancak dinini pek yaşamayan biri yapılan her büyüden rahatlıkla etkilenecektir. Malesef yapılan bazı büyüler de kişilerin inancı pek yeterli olmamaktadır. Yapılan kötü büyüler her zaman çok etkili büyülerdir, kişilere cin denilen bedensiz varlıklar gönderildiği için büyü yapılan kişi mutlaka etkilenecektir. Yapılan kötü büyüler şeytani oldukları için gönderilen cinler de şeytani boyuttadır. Kişiye eziyet ederler ve büyü ne amaç ile yapıldıysa cin kişiyi o amaç ile rahatsız eder . büyü yapılan kişiler her ne kadar kendilerine büyü yapıldığını ve bir büyünün etkisinde olduklarını kabul etmeseler de büyü yapılan kişilerde bir takım değişiklikler meydana gelir, ruhsal bunalım dışında kişi de ani bayılmalar ve kekemelik görülebilmektedir.

Kendinize büyü yapıldığını hissediyor ve ya düşünüyor iseniz, mutlaka kendinizi ve hayatınızı gözden geçirmelisiniz, her şey ters gidiyor ve iyi durumda değil iseniz mutlaka ilim sahibi birinden yardım istemelisiniz. Büyülerden korunmak için dualar ve korumalar vardır ancak yapılan bir büyüden dua ile kurtulmanız mümkün değildir. İlim sahibi kişiler bir bakım yaptıktan sonra üzerinizde olan bir şey varsa sizi o durumdan mutlaka kurtaracaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here